новини: Бізнес

Від 1-го грудня у декількох лісництвах Донецької області мешканці, підприємці або установи можуть купити 10 або більше ялинок на різдвяні та новорічні свята. Розповідаємо про умови цього року детальніше.  

Читати далі

На Донеччині поля аграріїв на Лиманщині та у Святогірській ТГ розміновувати ще не починали. Ці громади звільнили від російських окупантів восени 2022 року. Але для очищення сільгоспземель від вибухівки не вистачає спеціалістів. А ті, що є, розміновують там житловий простір.  

Читати далі

Розміновувати території та розбирати і переробляти сміття планують у Бахмутській громаді після завершення бойових дій. Зараз мають попередні цифри рівня забруднення. Скільки замінованих територій в Бахмуті та громаді? Скільки сміття від зруйнованих будинків, пам’ятників та споруд очікують побачити після деокупації Бахмутської ТГ? Це презентували на другій міжнародній конференції ReBuild Ukraine-2023 у Варшаві для урядовців країн-партнерів та міжнародних донорів, адже процес дорогий і спонсорів шукають вже.  

Читати далі

“Найголовніше — нормально ставитися до людей, не халтурити”, — каже Олександр Виговський, який 25 років життя віддав службі у війську. Чоловік обороняв Донеччину під час АТО, а після звільнення зі служби наважився відкрити власну справу: спершу — грузинську пекарню, а згодом — станцію з ремонту та обслуговування автівок. Ми поговорили з ветераном про його адаптацію до цивільного життя, набивання перших ґуль після запуску бізнесу та можливості, які пропонує держава підприємцям-початківцям.

Читати далі

Підприємці із 13 регіонів України можуть взяти участь у конкурсі бізнес-ідей “Роби своє”. До 100 тисяч гривень переможці витратять на розвиток чи відкриття власної справи у сфері громадського  харчування. Хто може податися та як це зробити — пояснюємо далі. 

Читати далі

У Донецькій області аграрії виростили та збирають гарний врожай пшениці, ячменю та гороху. Все це — попри близькі бої, складнощі обробки землі під час великої війни та рясні дощі. Розповідаємо як у сільгоспсекторі оцінюють цей сезон, чи не покинули фермери землю, що вони робитимуть далі та чи матиме Донецька область зерно на хліб та для худоби. 

Читати далі

Компанія з експрес-доставки Нова пошта анонсувала безкоштовну доставку посилок, адресованих українським військовим. Та пояснила як це працюватиме. 

Читати далі

Ми покажемо, як за кілька кліків заповнити заяву та інші необхідні документи для швидшого оформлення у відділенні ДМС. Розповідаємо також, як зробити так, щоб документ відображався у додатку “Дія” та що буде, якщо користуватися протермінованим паспортом.

Читати далі

Антимонопольний комітет України виявив змову будівельних компаній “Хозхімсервіс” та “Віртум строй” під час публічних торгів, які проводили на Донеччині у 2017-18 роках. Підприємства фігурували в 11 закупівлях на суму близько 350 млн грн під час будівництва полігону відходів у Краматорську, капремонту будівель, доріг та об’єктів благоустрою Донецької області.  

Читати далі

Бахмутське підприємство Artwinery планує запустити нову серію ігристих вин “Міста-герої”. Сорти вина в ній матимуть назви “Незламний Бахмут”, “Сталевий Маріуполь” тощо. Для кожного з сортів розробили особливий смак. Гроші від продажу колекції передаватимуть благодійним фондам.

Читати далі

Родина 40-річного фермера Сергія Радченка з Сіверська раніше вирощувала свиней, платила податки, брала на роботу людей. Перед відкритим нападом Росії у них народилася третя дитина. Тому з першими обстрілами Сергій покинув усе напрацьоване й вивіз дружину, дітей та батьків під Київ. Бо вони самі один для одного — найвища цінність. До Дня сім’ї ми розпитали, як живе родина зараз та що надихає їх не опускати руки.

Читати далі

З місця на ринку до трьох власних магазинів одягу — такий шлях пройшла Ганна Павленкова з Бахмута. Вона розвивала бізнес разом із чоловіком понад 10 років. Відкрита війна знищила справу її життя, однак бахмутянка змогла почати все з нуля на заході України. 

Читати далі

Під лежачий камінь вода не тече, — переконані переселенці з Бахмута, які через війну втратили усе, але не здалися. Підприємиця Вікторія Геращенко продавала в Бахмуті товари для ремонту, але зараз у її рідному місті майже не залишилось будинків, які ще можна відновити. Бізнесмен Владислав Чурілов вирощував під Бахмутом саджанці дерев і кущів, а тепер усі сили вкладає в новий розплідник на Київщині. Бахмутянка Тетяна Аванесян мусила відкласти успішну швейну справу та піти у клінінг, але впевнена: це не назавжди.

Читати далі

Продаж землі під час війни можливий в громадах України, де немає боїв з російською армією. А в тих районах, де лінія розмежування близько, ринок землі під час війни завмер. Після закінчення війни сільгоспземель на продаж буде ще менше. Розповідаємо чи можна купляти землю під час війни, продати або орендувати ділянку та як саме відбувається купівля землі під час воєнного стану. 

Читати далі

Агасі Барсегян займається фермерством у Донецькій області рівно 20 років. Цієї весни він майже нічого не посадив — за кілька кілометрів від його полів починається лінія фронту. Все, у що він вкладав сили та гроші, знищує російська армія. Але чоловік каже, що готовий боротися до останнього та починати все з нуля.

Читати далі

6 та 7 червня в Київському ”Мистецькому Арсеналі” триває виставка бізнесів “Схід Експо — 2023”. Серед 79 бізнесів та підприємств, які беруть в ній участь, є й десятки підприємців з Донеччини. Ми розпитали в деяких з них, наскільки важко дався їм переїзд та як повномасштабне вторгнення вплинуло на розвиток бізнесу. 

Читати далі

Українські підприємці можуть отримати до 100 тисяч гривень на відкриття чи продовження власної справи. Хто може податися на конкурс бізнес-ідей та як це зробити — розповідаємо далі. 

Читати далі

Майже 6 років пекарня Артема Падалки зі Святогірська робила хліб і випічку для мешканців Донеччини та Харківщини. Через окупацію міста виробництво довелося зупинити. Та коли загарбники відступили, Артем вирішив повернутись до улюбленої справи, аби нагодувати людей хлібом. Його він продає за доступною ціною, а ще кожного дня безкоштовно роздає по 300 буханок.

Читати далі

Мешканка Маріуполя Юлія Баляба окрім основної роботи мала хобі — 2 онлайн-магазини. Коли почалась відкрита війна, дівчина з родиною провела у підвалах 25 днів. Їй пощастило евакуюватися, однак все, що мала, залишилось в окупованому місті. Зараз Юлія  знову займається улюбленою справою. Частину прибутків передає українським військовим.

Читати далі

Нещодавно парламент дозволив державі забрати майно Новокраматорського машинобудівного заводу, щоб виробляти там оборонну продукцію. Але у керівництві заводу кажуть, що таке рішення недоцільне. Ми проаналізували ситуацію та розповімо детальніше про відчуження майна.

Читати далі
Останні новини за темою "Бізнес"