До кінця 2020 року для дітей-сиріт в Бахмутській ОТГ планують придбати ще 3 квартири


image
Фото: з відкритих джерел

В Бахмутській об’єднаній територіальній громаді за весь 2020 рік в рамках програми забезпечення житлом дітей-сиріт планували придбати 40 квартир. Залишилися ще 3 квартири.

 

Про це в інтерв’ю Вільному радіо розповіла начальниця служби у справах дітей Управління молодіжної політики і справах дітей Бахмутської Міської ради Ірина Давіденко.

“Ми в цьому році купили 37 квартир дітям-сиротам. І ще купимо 3. І в нас у підсумку залишиться 4 дитини на квартирному обліку. Ну чесно, що змогли, покрили всіх”, — розповідає Вільному радіо очільниця служби у справах дітей Ірина Давіденко.

Загалом на 40 квартир в програмі закладено близько 13 мільйонів гривень. 30 з них за кошти держбюджету — понад 11 мільйонів гривень, інші 10 квартир купують за кошти співфінансування обласного і місцевих бюджетів.

Давіденко зазначає, що це програма для дітей-сиріт віком від 16 до 23 років.

Вона також зазначає, що тим, хто старше 23 років, і хто також має статус дитини-сироти, з комунальної власності раз на рік виділяють квартиру зі зробленим ремонтом.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: