Достовірні факти і цікаві історії: 5 видань, які варто читати (вибір редакції)

Діана Шароді
2019-11-08 11:36

image
Фото: pexels.com

У різноманітті всеукраїнських і регіональних засобів масової інформації легко загубитися. Фейків та інформаційного “сміття” дуже багато, але ми зробили добірку медіа, які читаємо самі і радимо вам.

 

  1. Українська правда — одне з найстаріших національних інтернет-видань. Основні спрямування — політика, соціальна сфера, економіка. 

Маргарита Днепровська: “Мені цікаві багато українських видань, але частіше за все я читаю новини на “Українській правді”. На сайті є все — від розлогих аналітичних статей про політику до новин культури. До того ж щомісяця виходять підбірки української музики. Окремо ще виділю подкасти з гостями “Української правди”. Мені найбільше подобається подкаст “Кляті питання”, і не тільки назвою”. 

  1. Кума.City — регіональне інтернет-видання (Курахове, Мар’їнка). Основні спрямування — історії людей з регіону, актуальні події області, життя у місті, соціальні проблеми.

Олександр Червоненко: “Спочатку почав читати їх, тому що назва креативна. Круто сказати “А ти чув, що Кума написала?”. Насправді з новин видно, що команда видання стежить за проблемами міст. Крім новин, там є корисні штyки. Наприклад, розповідають, як сплатити за світло онлайн, або показують, де в місті можна зробити ксерокопію якісно і дешево. Особливий респект за те, що вони в своєму невеличкому районі знаходять цікаві історії та людей”.

  1. 24 канал — всеукраїнське видання. Формат — сайт і телевізійний канал.

Діана Шароді: “У мене в налаштуваннях телефону ввімкнені сповіщення про нові публікації на сайті 24 каналу. Взагалі, це дуже зручно, бо навіть якщо не переходиш на сайт, то у сповіщенні бачиш заголовок. І він не “жовтий” якийсь, а нормальний, з якого розумієш, що відбулося і де якийсь треш. Структура матеріалів дуже зручна. Ти читаєш новину, а в кінці є довідковий блок, і графіки цікаві часто публікують”.

  1. Reporters — онлайн-медіа, яке спеціалізується на репортажному форматі і великих історіях.

Анна Сердюк: “В нашій роботі великий потік новин. Тож звісно багато видань відкриті щодня у вкладеннях. Але Reporters — це ресурс, який варто читати, щоб дуже детально дізнатися чиюсь історію або про якусь проблему. Великі лонгріди з історіями підійдуть не всім, але це свого роду освітня книга про сучасність, щоб краще зрозуміти реалії.”

  1. The Ukrainians

Анастасія Шибіко: “Подобається ідея, підхід, форма, рубрики і візуалізація. Тексти прості і сильні”.

А для актуальної і достовірної інформації про життя Бахмута та Донецької області працює Вільне радіо. Серед останніх цікавих новин:

Шукайте нас також у Facebook та Телеграмі. Слухати можна і треба на хвилі 91.5 та 92.0 FM або ж у мобільному додатку “Вільне радіо”. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: