новини: КПВВ

Тепер вона буде сидіти 2 тижні на ізоляції або робити тест на COVID-19.

Читати далі

Представники т.з. "ДНР" розблокували свій блокпост "Оленівка". Тож пройти можна і на Луганщині, і на Донеччині.

Читати далі

На “Станиці Луганській” вдається прискорено оформити перепуску. Такою можливістю користуються ледве не щодня.

Читати далі

Пройти через КПВВ на Луганщині люди можуть згідно з графіком з 08:00 до 16:00.

Читати далі

12 квітня на сході України пропускали людей ще й на "Новотроїцькому", але наступного разу там відновлять пропуск лише у п'ятницю. Зараз же пройти можна лише на Луганщині. 

Читати далі

Перетнути лінію зіткнення через контрольні пункти  в’їзду-виїзду можна до 16:00.

Читати далі

Через цей КПВВ пропускають лише щопонеділка та щоп’ятниці. За минулий тиждень тут пройшли 422 людини та проїхали 79 авто.

Читати далі

Впродовж робочого тижня через “Станицю Луганську” пройшли понад 10,5 тисяч людей.  

Читати далі

Встановити державний додаток для самоізоляції “Вдома” вдається не всім, хто прямує через КПВВ. Дехто їде із застарілим смартфоном або взагалі без телефона. Вихід для таких людей на Донеччині – поїхати на обсервацію до лікарні.

Читати далі

Представники незаконних збройних формувань на один день розблокували рух на донецькому напрямку. Пропускають як пішоходів, так і людей на автівках.

Читати далі

У четвер, 8 квітня, на сході України пропускають через контрольний пункт “Станиця Луганська”. Пройти тут можуть тільки пішоходи.

Читати далі

На сході України сьогодні фактично працює лише один КПВВ – “Станиця Луганська”. Перетнути лінію розмежування на цій ділянці можна лише пішки.

Читати далі

У вівторок, 6 квітня, на сході України працюють усі 7 пунктів пропуску. Але майже всі з них залишаються заблокованими представниками окупаційної влади. Тож фактично пропуск здійснюється на КПВВ “Станиця Луганська”.

Читати далі

У понеділок, 5 квітня, на сході України працюють два контрольні пункти: “Новотроїцьке” та “Станиця Луганська”. Завтра рух на донецькому напрямку буде заблокований з боку т.з. “ДНР”.

Читати далі

Працює у неділю тільки цей контрольний пункт в’їзду-виїзду. А вже завтра окупанти розблокують роботу ще одного КПВВ — “Новотроїцьке”.

Читати далі

Сьогодні на Донбасі відкрилися всі 7 КПВВ, але пропускає людей лише "Станиця Луганська".

Читати далі

У перший день квітня на Донбасі працював тільки пункт пропуску у Станиці Луганській. Людям, які йдуть з ОРЛО, там в середньому роблять близько сотні експрес-тестів на COVID-19. 1 квітня протестували тільки 52 охочих. 

Читати далі

30 березня працював тільки один КПВВ — піший пункт в Луганській області. Тільки в т.з. “ЛНР” сьогодні пройшли більше тисячі людей

Читати далі

Поки що визначилися тільки з місцем, але багато деталей потрібно ще уточнювати. 

Читати далі

У вівторок, 30 березня, на Донбасі працював тільки пункт пропуску “Станиця Луганська”. Сьогодні в ОРЛО та звідти пройшли 1820 людей.

Читати далі

Останні новини за темою "КПВВ"

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: