новини: Люди

На час війни о 9 ранку проводять хвилину мовчання в пам’ять про українців, які загинули під час повномасштабної війни з Росією. 18 травня згадаймо українського військово Романа Івашко.

Читати далі

На час війни о 9 ранку проводять хвилину мовчання в пам’ять про українців, які загинули від російської агресії. 17 травня згадаймо майора Збройних сил України Степана Чобану.

Читати далі

До 24 лютого Сергій, його дружина та колега працювали на різних посадах у держструктурах. Проте повномасштабне вторгнення Росії внесло кардинальні зміни в їхні плани та графіки. Сергій розповів про успіхи своєї невеликої команди на волонтерському фронті.

Читати далі

На час війни о 9 ранку щодня проводять хвилину мовчання в пам’ять про українців, які загинули від російської агресії. 15 травня згадаймо підполковника Збройних Сил України Дмитра Васильєва.

Читати далі

О 9-й ранку щодня в усіх регіонах вшановують хвилиною мовчання загиблих внаслідок війни Росії проти України. 11 травня пропонуємо згадати 16-річну Дарину, яка загинула від обстрілу російської армії.

Читати далі

З середини літа 2021 року перший президент України Леонід Кравчук проходив реабілітацію після складної операції на серці. 10 травня стало відомо, що політик помер, але точної причини смерті поки невідомо.

Читати далі

Ольга Вегеріна працює психологом у гуманітарній місії “Проліска”. Вона розповіла Вільному радіо про психологічну допомогу, яку її організація надає волонтерам під час масштабного російського вторгнення. Як наразі працює “Проліска”, якої допомоги потребують волонтери в першу чергу, які ознаки емоційного вигорання та як їх подолати — читайте далі.  

Читати далі

Бахмутянин Аркадій ще до початку повномасштабної війни допомагав людям у скруті. Відкритий напад Росії хлопець зустрів у потязі, але з перших днів включився у роботу й волонтерить донині.

Читати далі

На час війни о 9 ранку проводять хвилину мовчання в пам’ять про українців, які загинули від російської агресії. 8 травня згадаймо підполковника Національної гвардії України Богдана Лещишина.

Читати далі

На час війни о 9 ранку проводять хвилину мовчання в пам’ять про співвітчизників, які загинули від російської агресії. 1 травня згадаймо головного сержанта 1 окремої танкової Сіверської бригади Олексія Сенюка.

Читати далі

Зранку 30 квітня російська армія вгатила по житловому кварталу Добропілля на Донеччині. Травми дістали 3 дітей та 4 дорослих. 1 дорослого ушпиталили, у решти травми неважкі. Пошкоджені  щонайменше 7 будівель.

Читати далі

На час війни о 9 ранку проводять хвилину мовчання в пам’ять про українців, які загинули під час російсько-української війни. 28 квітня згадаймо льотчика, підполковника бригади тактичної авіації Повітряних Сил України Едуарда Вагоровського.

Читати далі

О 9-й ранку вся Україна вшановує хвилиною мовчання громадян, які загинули через збройну агресію Росії. 27 квітня ми пропонуємо згадати одеситку Валерію Глодан, її 3-місячну дитину Кіру та матір Людмилу, які загинули внаслідок ракетного удару напередодні.

Читати далі

74-річний Василь Іванченко, який раніше був генеральним директором заводу кольорових металів у Бахмуті, помер. Він тяжко хворів.

Читати далі

Зі Світлодарської громади Донеччини не виїхали у безпечніші регіони 1 112 дітей до 16 років. 

Читати далі

На час війни о 9 ранку проводять хвилину мовчання в пам’ять про українців, які загинули під час російсько-української війни. 22 квітня згадаймо старшого солдата Збройних сил України Олександра Лабунського.

Читати далі

Вже кілька років Марія разом з однодумцями займається волонтерством у Слов'янську. Її зброя на цій війні — жага робити добрі речі. Дівчина розповіла, як і кому допомагає та з якими перепонами стикається та своєму шляху.

Читати далі

Під маріупольським металургійним гігантом “Азовсталь” переховуються не лише українські захисники, а й їхні родини та сотні містян. Серед них є багато дітей та жінки.

Читати далі

І під час воєнного стану в Україні продовжує працювати система безоплатної правової допомоги. Розповідаємо, як туди звернутися.

Читати далі

У відео, яке оприлюднила СБУ, депутат звернувся до президентів Зеленського та Путіна й попросив обміняти його на захисників та мешканців Маріуполя. 

Читати далі

Останні новини за темою "Люди"