новини: Вибори

Верховна Рада 8 грудня підтримала рішення нардепа Єфімова скласти мандат. Свій вибір Єфімов пояснює браком часу на парламентську діяльність. Каже, що зосереджений на роботі у Краматорську. При цьому нардеп кілька років був серед прогульників і до повномасштабної війни.

Читати далі

Реінтеграція — це те, що обіцяють деокупованим громадам в Україні. Але чітких правил для неї не озвучують. Роками процес пошуку цього шляху триває. Балкани — це найближчий та найсучасніший приклад повернення людей з окупованих територій до життя в єдиній країні, тож саме їхній шлях вивчають українські експерти. Це досвід десятиліть  розмов, різних сценаріїв та порад від Європи та великих проблем судової системи на місцях. Розповідаємо про нього детальніше.

Читати далі

У Бахмутській міськраді з 38 депутатів залишилося 33, ще від одного є заява на складання повноважень. Мінімальна кількість для ухвалення рішень — 20. На час воєнного стану депутатський корпус не працює  — усі функції виконує начальник ВА Олексій Рева. Але ризики все ж є — один з чинних депутатів може бути на тимчасово окупованій росіянами території. 

Читати далі

До відкритого вторгнення Росії Донецьку область у Верховній Раді  представляли 12 народних депутатів. Тепер їх залишилося 10 — двоє склали повноваження. Зараз дехто з обранців не тільки виконує свої обов’язки як депутат, а ще й займається волонтерством. Натомість інші зникли з публічного простору, а деякі не беруть участі й у пленарних засіданнях. 

Читати далі

У власному будинку в Бучі росіяни застрелили екс-нардепа Олександра Ржавського. Наприкінці 1990-х цього бізнесмена та проросійського політика родом з Краматорська обрали до Верховної Ради виборці Бахмута та Красного Луча. Та війська тих, кого підтримував екс-політик, щадити його не стали. Що про це розповідають журналісти та доньки Ржавського — читайте далі.

Читати далі

Після обстрілу Краматорського залізничного вокзалу, виїхати з Донеччини до більш безпечних районів можна буде тільки на інших станціях регіону.

Читати далі

Місцева влада там не може гарантувати повну безпеку. 

Читати далі

Українкам з Донбасу та Криму відмовили у волевиявленні, тож вони вирішили дійти до найвищої інстанції.

Читати далі

Також санкції запровадили проти російської мережі магазинів “MERE”. Тепер вона не зможе працювати на території України.

Читати далі

Наступної весни в Часів Ярі обиратимуть нового мера. Як будуть проходити вибори та що думають про це містяни — дізнавались наші журналісти.

Читати далі

Якщо у вашій школі мало вчителів, у лікарні поганий ремонт, а на вулиці брудно — за це хтось має відповідати. Пояснюємо на прикладах, кому поскаржитись у такій ситуації.

Читати далі

Колишній очільник міста, Андрій Аксьонов, навесні став депутатом Верховної Ради та склав повноваження міського голови.

Читати далі

Петиція — це спосіб донести проблему або пропозицію до посадовців. Пояснюємо, як подати такий документ і що для цього потрібно.

Читати далі

“Відставку” депутата розглядали на сесії 25 серпня, але не набралася необхідна кількість голосів.

Читати далі

Центрвиборчком отримав листи від Донецької та Луганської адміністрацій щодо можливості проведення місцевих виборів у 18 громадах. У висновках йдеться: через загрозу обстрілів вибори доведеться відкласти. Це вже четверта спроба провести голосування на Донбасі.

Читати далі

Очільники адміністрацій та правоохоронці знову говорять про велику кількість атак з боку бойовиків.

Читати далі

Це вже четверта спроба. В попередні рази рішення були однакові: голосування проводити небезпечно.

Читати далі

Самого очільника громади на засіданні не було.

Читати далі

Хто замінить міського голову та чи бути перевиборам в Часовоярській громаді читайте далі.

Читати далі
Останні новини за темою "Вибори"