Цього дня відзначають неофіційний День батька та день народження смайлика. А православні люди святкують Михайлове чудо.
– На 19 вересня цього року випадає неофіційне свято — Всенародний день батька. Сьогодні заведено казати батькам теплі слова та дарувати їм подарунки.
– Цього дня в Україні відзначають День працівника лісу.
– З 1982 року 19 вересня відзначають день народження смайлика. Це зображення людського обличчя, які використовують для передачі емоцій під час спілкування в інтернеті й не тільки.
– Ще сьогодні Міжнародний день наслідування піратів. Це вважається веселим святом, коли люди розмовляють на піратському сленгу та переодягаються в піратські костюми.
Головне — не перестаратися. Адже в 2021 році в Україні вперше судитимуть людину за піратство. Як повідомляє генеральна прокуратура, у липні 2020 року громадянин України на судні охоронної компанії захопив корабель під прапором Маршалових островів у нейтральних водах західної частини Індійського океану.
Чоловік вимагав півмільйона доларів викупу й погрожував екіпажу вогнепальною зброєю. Після одержання грошей він розблокував роботу судна та покинув його. Та нині чоловік “доплавався” до українського СІЗО й очікує на вирок суду.
– 19 вересня у православному християнстві відзначають Михайлове чудо.
В цей день релігійним людям не можна працювати та мити голову. Заведено проводити це свято з сім’єю, уникати сварок та робити тільки добрі справи. Наприклад, варити їжу чи годувати тварин.
– У 1841 році збудували першу міжнародну залізницю. Потяг запустили з Франції до Швейцарії. Дорога з’єднала міста Страсбург та Базель.
– 133 роки тому на бельгійському курорті відбувся перший в історії конкурс краси. Переможницею стала 18-річна креолка з Гваделупи — Берта Сукаре.
– У 1891 році в цей день у Монреаль (Канада) прибули перші українські поселенці.
– Німецькі війська увійшли до Києва 19 вересня 1941 року. За даними німецького військового історика, у полон під час цієї операції потрапили 665 тисяч людей.
– У 1985 році відбувся землетрус в Мехіко. Він мав силу 8,1 бала за шкалою Ріхтера. Загинули близько 9 тисяч людей, були зруйновані тисячі будівель.