ХТО МИ

Вільне радіо – це проект, який покликаний забезпечити функціонування повністю незалежної радіостанції, що мовить на Донбасі.

Ініціатива має на меті дати відповідь на національні виклики, створивши противагу інформаційному вакууму та пропаганді, і сприяти розвитку громадянського суспільства через діяльність місцевої радіостанції з FM- та online-мовленням, мультимедійного сайту.

Вільне радіо – це локальне медіа з глобальними цілями.

МІСІЯ

РЕАЛІЗУВАТИ ПОТРЕБУ ЛЮДЕЙ В ДОСТОВІРНІЙ ІНФОРМАЦІЇ

1,000,000+

разів заходили на наш сайт freeradio.com.ua

1,000,000+

людей побачили наші матеріали в соцмережах

4,000+

матеріалів ми підготували та опублікували

10,000+

годин новин і програм прозвучало в нашому ефірі

3,000,000+

людей проживають на території покриття нашого FM-сигналу


#
#

Фінансові звіти

2018 (І)

2018-2019 (ІІ)

2019 (ІІІ)

2019 (ІV)

Структура власності

2017 рік

2018 рік

2019 рік

Річні звіти

2016-2018 роки

Донори і партнериРеклама

“Вільне радіо” займається виготовленням та розміщенням в ефірі рекламної інформації, яка не суперечить Закону України “Про рекламу”.

З питань розміщення реклами пишіть нам: info@freeradio.com.ua

Наші клієнти

Правова інформація

Copyright ©ТОВ “ТРК “Вільне радіо”, 2017-2020рр.

Ми вітаємо використання, публікацію та розповсюдження матеріалів, опублікованих на сайті “Вільного радіо”.
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті, дозволяється за умови посилання на джерело (постійне посилання безпосередньо на матеріал, розміщений на сайті https://freeradio.com.ua). Таке посилання має бути розміщено до або не нижче другого абзацу матеріалу.

Всі права на матеріали, що розміщені на нашому сайті https://freeradio.com.ua, охороняються чинним законодавством України. Матеріали, позначені міткою “Реклама”, публікуються на правах реклами.

Заборонено будь-яке комерційне використання та відтворення матеріалів або їхніх фрагментів з метою комерційної реалізації – без письмової згоди ТОВ “ТРК “Вільне радіо”.

Ми закликаємо утримуватися від вікривлення фактів, зміни змісту чи цілісності матеріалу, а також імен. Трансляція чи будь-яке інше використання архівної інформації з сайту “Вільне радіо” можливе лише за письмової згоди уповноваженої особи ТОВ “ТРК “Вільне Радіо”.

Використання інформації, розміщеної на сайті ТОВ “ТРК “Вільне Радіо”, на радіо та телебаченні можливе за умови усного посилання – “за матеріалами “Вільного радіо” або “Як повідомляє “Вільне радіо”.

Під використанням інформації слід розуміти будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частини до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

Якщо у вас виникли питання щодо редакційних матеріалів, зверніться, будь ласка, безпосередньо до редакції за електронною адресою info@freeradio.com.ua або через форму зворотнього зв’язку на сайті.

контакти

юридична адреса

01042, м.Київ, вул. Івана Кудрі, будинок 41/22, офіс 56

АДРЕСА ДЛЯ КОРЕСПОНДЕНЦІЇ

84511, Донецька область, м. Бахмут, вул. Свободи, 18

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ

+38 (073) 164 15 35
+38 (099) 041 37 47

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК