про нас

Хто ми: «Вільне радіо» – це проект, який покликаний забезпечити функціонування повністю незалежної радіостанції, що мовить в зоні ООС (АТО). Ініціатива має на меті дати відповідь на національні виклики, створивши противагу інформаційному вакууму та пропаганді, і сприяти розвитку громадянського суспільства через діяльність місцевої радіостанції з FM- та online-мовленням, мультимедійного сайту.

Місія – реалізувати потребу людей в достовірній інформації.

Розклад ефіру: Зараз ми щогодини транслюємо для Вас випуски актуальних новин. Щоденно з 06:00 до 08:00 новини звучать щопівгодини. Згодом в нашому ефірі з’являться також науково-просвітницькі, освітні та інші програми. Буде цікаво, обіцяємо!

Де нас слухати і читати:

Станом на сьогодні, «Вільне радіо» мовить з локальної телевежі, розташованої у м. Бахмут, з потужністю в 0,2 КВт на частоті 91,5 МГц (позначено на карті жовтим кольором). Наша команда планує згодом використати весь потенціал наявного обладнання та збільшити потужність сигналу до максимальних 1 КВт. Розширення зони покриття FM-сигналом зображено на карті синім кольором.

19.07.2018 р. «Вільне радіо» отримало від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення дозвіл на тимчасове мовлення потужністю 1 КВт з використанням частоти 92,0 МГц у м. Гірник Донецької області (закон № 2244-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України»). Це дає змогу покрити FM-сигналом тимчасово непідконтрольні українському уряду території (потенційне покриття на карті зображено зеленим).

«Вільне радіо», окрім FM-сигналу, використовує для поширення контенту мобільний додаток на Android, facebook-сторінку, YouTube, Twitter та мультимедійний сайт. Також Ви можете стежити за нами в Instagram.

Зовсім скоро можна буде знайти наші стріми на інших ресурсах. Ми повідомимо 🙂

Як нас підтримати:
Товариство з обмеженою відповідальністю Телерадіокомпанія «Вільне Радіо»
ЄДРПОУ 41529690,
тел. +380680406585
Р/р 26007052611746 в ПЕЧЕРСЬКА ФІЛІЯ КБ «ПРИВАТБАНК», КИЇВ МФО 300711
Карта 5169330512050680
Адреса м.Київ, вул. І.Кудрі, буд.41/22,оф.56

Структура власності: 

Фінансова звітність: Фінансова незалежність від будь-яких провладних чи інших сил є запорукою успішного функціонування непідвладного політичним лобі і монополістам ринку медіаресурсу.

В цьому розділі будуть доступні наші річні та проміжні звіти про надходження та витрати.

На початковому етапі діяльність «Вільного радіо» стала можливою за підтримки благодійників, БО «БФ «АСАП ЕМС ХОТТАБИЧ» та особистих внесків співзасновників ТОВ «ТРК «Вільне радіо».

З 01.08.2018 року наш проект підтримує European Endowment For Democracy.

Реклама: «Вільне радіо» займається виготовленням та розміщенням в ефірі рекламної інформації, яка не суперечить Закону України «Про рекламу». З питань розміщення реклами пишіть нам: info@freeradio.com.ua

Новини проекту: 7 грудня 2017 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на вільні ФМ-частоти в Донецькій області. Частота 91,5 МГц у місті Бахмут Донецької області дісталася новій радіостанції «Вільне радіо» (ТОВ «ТРК «Вільне радіо»). 9 січня 2018 року «Вільне радіо» отримало свою першу Ліцензію на мовлення.

19.07.2018 р. «Вільне радіо» отримало від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення дозвіл на тимчасове мовлення потужністю 1 КВт з використанням частоти 92,0 МГц у м. Гірник Донецької області (закон № 2244-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України»). Це дає змогу покрити FM-сигналом тимчасово непідконтрольні українському уряду території.

Наші контакти: 84511, Донецька область, м. Бахмут, вул. Свободи, 18. +38 (073) 164 15 35. Також шукайте нас у Viber, Telegram, WhatsApp. Сконтактувати з нами можна також через online-форму на сайті, e-mail: info@freeradio.com.ua чи на нашій сторінці в Facebook.

Правова інформація:

Copyright © ТОВ «ТРК «Вільне радіо», 2017-2018 рр.

Ми вітаємо використання, публікацію та розповсюдження матеріалів, опублікованих на сайті «Вільного радіо».

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на даному веб-сайті дозволяється за умови посилання на джерело (постійне посилання безпосередньо на матеріал, розміщений на сайті https://freeradio.com.ua). Таке посилання має бути розміщено до або не нижче другого абзацу матеріалу.

Всі права на матеріали, що розміщені на нашому сайті https://freeradio.com.ua, охороняються чинним законодавством України.

Матеріали, позначені міткою «Реклама», публікуються на правах реклами.

Заборонено будь-яке комерційне використання та відтворення матеріалів або їхніх фрагментів з метою комерційної реалізації — без письмової згоди ТОВ «ТРК «Вільне радіо».

Ми закликаємо утримуватися від викривлення фактів, зміни змісту чи цілісності матеріалу, а також імен.

Трансляція чи будь-яке інше використання архівної інформації з сайту «Вільне радіо» можливе лише за письмової згоди уповноваженої особи ТОВ «ТРК «Вільне радіо».

Використання інформації, розміщеної на сайті ТОВ «ТРК «Вільне радіо», на радіо та телебаченні можливе за умови усного посилання — «за матеріалами «Вільного радіо» або «Як повідомляє «Вільне радіо».

Під використанням інформації слід розуміти будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

Якщо у вас виникли питання щодо редакційних матеріалів, зверніться, будь ласка, безпосередньо до редакції за електронною адресою info@freeradio.com.ua або через форму зворотнього зв’язку на сайті.

Наші партнери:
Поділитись публікацією