Впродовж середи російська армія гатила в різних куточках Донецької області з артилерії та озброєння танків, а також з ракетних систем. Мешканцям 18 будинків (як багатоповерхових, так і приватних) снаряди пошкодили оселі.
Про це йдеться у звіті поліції Донецької області.
Під вогнем російської армії опинилися Торецьк, Слов’янськ, Бахмут, Часів Яр, Авдіївка, Курахове, Іллінівка, Бересток, Очеретине, Георгіївка, Щербинівка, Іванівка, Пришиб та Зайцеве.
На цих напрямках загарбники гатили з зенітних ракетних систем “С-300”, реактивних систем залпового вогню “Смерч”, “Град” та “Ураган”, з артилерії та озброєння танків.
Снарядами пошкодило 18 будинків, де жили або досі живуть люди. Серед них 2 багатоповерхівки. Також росіяни вдарили по сільськогосподарському складу, комунальному підприємству, станції мобільного оператора тощо.
Як ми вже писали раніше, 22 червня через обстріли російської армії загинули 4 жителі Донеччини. Ще п’ятеро отримали поранення.
Яка ситуація в сусідній Луганській області була 22 червня, читайте в матеріалі.
Фото: Поліція Донеччини
Читайте також: