Зі сходу України наразі вдається відправити лише один залізничний рейс для евакуації цивільних мешканців до Закарпаття. Зі станції Покровська безкоштовний потяг планують відправити 27 квітня о 16:30.
Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.
27 квітня для евакуації жителів людей з небезпечних районів з Покровська має вирушити безкоштовний евакуаційний потяг № 234/233 Покровськ – Чоп. Він має вирушити о 16:30, але час відправлення може змінюватися.
Цього ж дня евакуаційні рейси заплановані також з інших регіонів України:
Орієнтовний час відправлення обох потягів — 11:30.
Людям, які виїжджають, треба мати з собою документи, мінімальну кількість речей та запас води та їжі на добу. В першу чергу в евакуаційні поїзди беруть дітей, жінок та літніх людей. Однак, якщо залишатимуться вільні місця, можуть взяти й чоловіків.
Додамо, актуальний графік евакуаційних поїздів на наступний день на сайті Укрзалізниці оновлюють щодня близько 00:00.
Нагадаємо, 26 квітня на Луганщині із обстрілюваної Білогорівки, що під Лисичанськом, евакуювали 49 мешканців, а з Попасної додатково вивезли 33 людини. Того ж дня на Донеччині на Авдіївку російські війська скидали бомби з літаків. Окупанти обстріляли Центральну міську лікарню, школу та житлові багатоповерхівки.
Голови Донецької та Луганської обласних адміністрацій регулярно закликають населення евакуюватися, адже з часом такої можливості може не стати.
Читайте також: