Навіть оригінальна дизайнерська сукня може виглядати тривіально та дешево, якщо неправильно підібрати до неї ювелірні прикраси. У цій статті ми розповімо про п’ять неочевидних правил підбору виробів із золота та срібла до вбрання.
З усіма теплими відтінками гарно поєднуються золоті прикраси, а з холодними — срібні. Під блакитну, фіолетову або бузкову сукню краще купити браслети від легендарного бренду Pandora зі стерлінгового срібла. А з помаранчевим, жовтим та бежевим вбранням гарно виглядатимуть вироби з жовтого та рожевого золота.
Розглянемо детальніше поєднання найпопулярніших кольорів:
До вбрання максі не варто одягати масивне кольє або довге намисто, оскільки такі прикраси візуально скрадають зріст. Також краще відмовитись від багатошарових ювелірних прикрас. А ось довгі сережки із сукнею до підлоги поєднуються добре, допомагаючи завершити образ.
До сукні-футляра пасують майже всі ювелірні прикраси — і маленький кулон з діамантом на тонкому ланцюжку, і великі сережки, і масивний браслет. Вбрання складного крою краще доповнювати лаконічними прикрасами, щоб не обтяжити образ.
Хоча в моді поєднання непоєднуваного, все ж таки не варто комбінувати золоті каблучки з пластиковими сережками й намистом з кераміки. Особливо якщо йдеться про дорогі помітні прикраси та дешеву серійну біжутерію.
Не варто одягати до ошатного плаття понад три прикраси. І не бажано одягати всі три біля обличчя — тобто сережки, кулон та брошку, наприклад. Хороша альтернатива — браслет, сережки та каблучка або ланцюжок з медальйоном.
Вироби мають бути з металів одного кольору. Не рекомендується одночасно одягати срібні та золоті прикраси. Також треба зважати на поєднання каміння, дотримуючись колірної гармонії. Червоні мінерали краще носити окремо від інших, а жовті та чорні не поєднувати з фіолетовими та синіми. Універсальний варіант — смарагди, малахіт та інші зелені камені, які добре комбінуються майже з усіма мінералами.
Сподіваємось, наші поради допоможуть вам створити незабутній і водночас гармонійний образ.