Підтримати
Їжа тривалого зберігання
Продуктовий набір. Ілюстративне фото: shutterstock.com

Додаткову гуманітарну допомогу до прифронтового міста доставили 31 січня. Ситуація в місті ускладнюється тим, що остання дорога з Авдіївки обстрілюється російськими окупантами.

 

Про це повідомили у пресслужбі Авдіївської адміністрації.

Благодійний фонд “Розвитку та підтримки волонтерської діяльності” погодився співпрацювати з Авдіївкою у питаннях доставлення гуманітарної допомоги. Завдяки цій колаборації 31 січня до Авдіївки доставили додаткові 150 продуктових наборів.

Прифронтова Авдіївка, кажуть в адміністрації, висловлює вдячність благодійникам організацій: “Розвитку та підтримки волонтерської діяльності”, проєкту “Згуртовані громади” Всеукраїнської асоціації громад, а також організації USAID.

Хоч темпи евакуації з міста, ймовірно, пришвидшилися за останній місяць, в Авдіївці досі залишаються близько тисячі цивільних. Евакуація з прифронтових районів Донеччини триває. Екіпажі “Білий янгол” працюють безкоштовно, у Донецькій області їх можна викликати за гарячими лініями:

  • +38 (066) 56-19-102 (Авдіївський напрямок);
  • +38 (066) 56-10-102 (Мар’їнський напрямок);
  • +38 (066) 56-15-102 (Бахмутський напрямок);
  • +38 (066) 56-11-102 (Великоновосілківський напрямок);
  • +38 (066) 56-16-102 (Лиманський напрямок).

Нагадаємо, за словами Валерія Залужного, на переозброєння українське військо потребує п’ять місяців. Після чого можуть створитися умови для подолання “позиційності”, яка у 2023-му склалася на фронті.


Завантажити ще...