новини: Бахмут

Ми поспілкувалися з істориком зі Слов’янська Олександром Добровольським. Він аналізував сотні документів в архівах та тепер розповідає світу про український визвольний рух на окупованих нині територіях у 1917-1950-х роках. Зокрема, про “Просвіти” та ОУН. Коротко про дані, які відшукав, Олександр розповів і для Вільного радіо. 

Читати далі

22 травня в Бахмуті хлорують воду

2019-05-22 11:02
Діана Шароді

В КП “БАХМУТ ВОДА” проводять весняну дезінфекцію водопровідних мереж. Тож з 09:00 до 16:00 у підприємстві хлорують воду.

Читати далі

За 20 травня водолази-рятувальники Донеччини тричі виїжджали до водоймів Донецької області. Серед загиблих на воді був мешканець Бахмута, якого шукають майже тиждень.

Читати далі

Проїзд на 2 маршрутах в Бахмуті може подорожчати на 1 гривню. Підняти ціни просять перевізники. Пояснюють необхідність дорогим пальним та підвищенням заробітної плати працівникам.

Читати далі

18 травня відбудеться масштабна акція “Україна питає: хто замовив Катю Гандзюк”. Ця акція відбудеться у більш ніж 40 українських містах та ще у 8 містах в різних куточках світу. В переліку учасників і кілька міст Донеччини.

Читати далі

Правоохоронці Бахмутського відділу поліції затримали підозрюваних в крадіжці саджанців з місцевого парку.  Це двоє чоловіків, які раніше вже сиділи за гратами.

Читати далі

10 травня в Бахмуті остаточно сформували молодіжну раду. 14 старшокласників та студентів тепер опікуватимуться розвитком міста для молоді. Для чого потрібна молодіжна рада, хто і як може туди потрапити в майбутньому та на що вона впливає — читайте в матеріалі.

Читати далі

Як відбувалися події часів Другої світової війни ми ще можемо почути зі спогадів тих, хто боровся за мир. З тим, хто пройшов війну, і бачив на власні очі смерть та жахіття воєнних часів ми поспілкувалися особисто.

Читати далі

Останні два дні користувачі соціальної мережі Інстаграм активно поширюють інформацію про те, що у інфекційному  відділенні міста нібито помер хлопчик. За версією користувачів, причина смерті — отруєння внаслідок сильної інтоксикації. Ми розпитали про це в профільному управлінні міськради.

Читати далі

Цьогоріч День Європи на обласному рівні відзначають у Бахмуті. Проведуть його 18 травня на декількох локаціях. Що цікавого пропонують мешканцям та гостям міста — далі у матеріалі.

Читати далі

Останні новини за темою "Бахмут"