Британська організація Do Not Look Away оголосила конкурс зі створення короткого відео про життя в Україні під час повномасштабної війни. Переможцям конкурсу обіцяють грошову винагороду в тисячу доларів та показ метру по всьому світу. Які умови та як долучитися — читайте далі.
Про конкурс Вільному радіо розповіли в організації DNLA.
Як зазначають організатори, конкурс має на меті допомогти талановитим початківцям у створенні та показі їхніх коротких кінотворів у Великій Британії, ЄС та США.
Аби долучитися до конкурсу, необхідно розповісти свою історію про життя в Україні під час повномасштабного вторгнення Росії. Щоб полегшити завдання, охочим пропонують відзняти метр на одну із запропонованих тем:
Серед вимог до короткого метру: необроблені кадри, без музичного оформлення, тривалістю 1–5 хвилин. Також можна використовувати формат відео для соціальних мереж, зняті у селфі або із залученням до фільмування друзів.
Призовий фонд конкурсу становить п’ять тисяч доларів — по тисячі на кожного переможця. Крім того, найкращі фільми кожної категорій обіцяють професійно змонтувати лондонською кіностудією та транслюватимуться по всьому світу.
Заявки з відзнятими матеріалами потрібно надсилати на сайт конкурсу за цим посиланням до 31 жовтня. Переможців обиратиме конкурсна комісія від DNLA, а результати оголосять наприкінці листопада 2024 року.
“У DNLA наша місія — показати світові стійкість та силу духу українського народу через потужні історії, що надихають діяти. Конкурс короткого метру від DNLA — це унікальна можливість для будь-якого українця продемонструвати свою креативність та пристрасть за допомогою простого смартфона.
Участь у конкурсі — це не лише просування неймовірних людей України, але й допомога нам в передачі цього повідомлення міжнародній аудиторії. Разом ми можемо показати світу, за що стоїть Україна — надію, рішучість та свободу”, — розповів голова британської організації Вінсент Гіллінгем.
Нагадаємо, переселенці, які знайшли прихисток у Дніпровській та Вінницькій областях, зможуть отримати компенсацію за вартість оренди житла. Таку допомогу надаватимуть впродовж шести місяців. Які умови участі та як податися — розповідаємо в окремому матеріалі.