Щодня о 09:00 українці вшановують пам’ять тих, хто загинув через війну, яку розпочала Росія. 10 серпня згадаймо бахмутянина Дениса Селезньова, який загинув поблизу Красногорівки, боронячи Донеччину від росіян.
Про загибель військового повідомили у Жовтоводській міській раді.
Денис Селезньов народився 10 грудня 1985 року. Після закінчення Бахмутської школи №24 здобував освіту фінансиста в Міжнародному Соломоновому університеті в Харкові. Під час навчання Денис закінчив військову кафедру та отримав звання молодшого лейтенанта.
Згодом хлопець деякий час жив у Харкові. Він працював в одному з місцевих музичних салонів, оскільки й сам був творчою людиною: писав пісні та вірші. Згодом Денис повернувся до Бахмута.
У 2020 чоловіка призвали на військову службу за призовом офіцерів запасу, а у січні 2022 року він підписав контракт із ЗСУ. Службу він проходив заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення. Бійця багаторазово нагороджували подяками командира військової частини.
Життя Дениса Селезньова обірвалося 4 серпня 2023 під Красногорівкою. Йому було 37 років.
Загиблого бійця поховали 9 серпня у Жовтих Водах, що на Дніпропетровщині, оскільки туди після початку повномасштабного вторгнення евакуювалися його батьки.
Вшануймо його пам’ять хвилиною мовчання.