Підтримати
Обстріл Родинського 27 березня
Наслідки російських атак у Донецькій області 27 березня 2025 року. Фото: поліція Донеччини

Поліція зафіксувала 3 619 російських обстрілів лінії фронту та житлових кварталів у Донецькій області протягом доби 27 березня. Частина ударів прийшлась по житлових кварталах дев’яти населених пунктів регіону, через що є жертви серед цивільних.

 

У Родинському загинула людина, є поранені

За 27 березня поліція Донеччини зафіксувала наслідки російських обстрілів у дев’яти населених пунктах регіону. Влучання російських авіабомб, дронів та артилерійських боєприпасів фіксували в містах Мирноград, Покровськ, Родинське та Торецьк, селищі Новоекономічне, селах Зоря, Іллінівка, Малинівка та Ярова.

По Родинському Покровської громади загарбники вдарили артилерією та FPV-дроном. Там загинула 45-річна місцева, поранень зазнали 53-річна містянка та 56-річний чоловік. Ще одна людина поранена в Новоекономічному, що в Гродівській громаді.

Також у регіоні постраждали житлові будинки та інші об’єкти цивільної сфери:

  • у Родинському зазнали руйнувань багатоквартирний та приватний будинки, а також три цивільні авто;
  • у Новоекономічному пошкоджений приватний будинок;
  • у Покровську постраждав багатоквартирний будинок, у Мирнограді — ще три;
  • по Малинівці били 250-кілограмовою авіабомбою та FPV-дроном, там фіксують пошкодження чотирьох осель, закладу освіти, сільськогосподарського приміщення, двох авто та ЛЕП;
  • по Зорі Іллінівської громади влучили чотири 250-кілограмові авіабомби, пошкодивши п’ять багатоквартирних та 22 приватні будинки. 

Також поліція встановила інформацію про поранення трьох цивільних у Старій Миколаївці, що в Іллінівській громаді, яке відбулося 26 березня через влучання російської авіабомби.

Загалом за добу, підрахували в поліції, на Донеччині постраждали 45 цивільних об’єктів, з них 38 — житлові будинки.

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін уточнив, що загарбники 27 березня били також по Сіверську. Там пошкоджені ще вісім будинків.

Наслідки російських атак у Донецькій області 27 березня 2026 року. Інфографіка: Вільне радіо
Обстріл Новоекономічне 27 березня
Наслідки російських атак у Донецькій області 27 березня 2025 року. Фото: поліція Донеччини
27 березня Обстріл Родинського
Наслідки російських атак у Донецькій області 27 березня 2025 року. Фото: поліція Донеччини

На Лиманському напрямку загострюється ситуація

Генштаб ЗСУ стверджує, що минулої доби, 27 березня, загарбники штурмували всі напрямки Донецької області. Найбільше атак було під Покровськом та на Лиманському напрямку:

  • на Лиманському напрямку загарбники провели 32 атаки поблизу населених пунктів Надія, Колодязі, Мирне, Ямполівка та у бік Новосергіївки, Нового, Ольгівки, Дронівки, Григорівки;
  • поблизу Білогорівки та Верхньокам’янського українські військові відбили три атаки на Сіверському напрямку;
  • чотири атаки ЗСУ фіксували поблизу Часового Яру на Краматорському напрямку;
  • ще 24 атаки у районах Кримського, Озарянівки, Курдюмівки, Торецька та в напрямках Диліївки, Леонідівки та Щербинівки на Торецькому напрямку;
  • на Покровському напрямку ЗСУ змогли зупинити 68 штурмів поблизу населених пунктів Пантелеймонівка, Олександропіль, Водяне Друге, Єлизаветівка, Лисівка, Сухий Яр, Котлине, Удачне, Успенівка, Преображенка, Андріївка та у бік Малинівки й Новоолександрівки;
  • на Новопавлівському напрямку загарбники минулої доби, 27 березня, провели 14 атак у районах населених пунктів Костянтинопіль, Розлив, Скудне, Дніпроенергія та Бурлацьке.

Нагадаємо, влада Донецької області оголосила про розширення зони примусової евакуації дітей. Малечу необхідно вивезти ще з 13 населених пунктів Криворізької, Добропільської, Дружківської та Лиманської громад. Журналісти Вільного радіо розповіли, про яке місто, селища та села йдеться.


Завантажити ще...