Ситуація у Часовому Яру в лютому 2025 року
Часів Яр у лютому 2025-го. Фото: DeepState

За словами військових, ситуація на Часовоярському відтинку фронту залишається складною, оскільки російські війська щодня штурмують позиції української піхоти. Для цих атак вони використовують як малі, так і повноцінні піхотні групи. Нині чіткої лінії розмежування немає — тривають міські бої. 

Про це у коментарі Вільному радіо розповів речник 24 ОМБр ім. Короля Данила Андрій Полухін. 

За словами військового, російські війська не полишають спроб штурмувати позиції Сил оборони у Часовому Яру. Ситуація на цьому відтинку фронту залишається складною. 

Зокрема, для своїх атак росіяни почали використовувати не тільки малі, а й повноцінні піхотні групи. Окупанти намагаються зробити шлях для своєї техніки через канал “Сіверський Донець — Донбас”, руйнуючи об’єкт. 

“Наші хлопці все одно використовують цей канал, як фортифікацію. Це відкрита місцевість, хороший орієнтир, аби дивитися, чи по ньому щось не перебігає і відповідно відпрацьовувати”, — каже Полухін. 

Він додав, що нині чіткої лінії розмежування між загарбниками та ЗСУ немає, оскільки ведуться міські бої. Росіяни намагаються рухатися до центральної частини Часового Яру з півночі — райони Північний та Десята. 

Також російські війська зберігають присутність на вогнетривкому комбінаті. Однак у 24 бригаді наразі не можуть підтвердити повноцінне захоплення цього об’єкту. 

Нагадаємо, загарбники створили “тунель” з антидронових сіток над дорогами з Бахмута до Часового Яру. Українські військові кажуть, що така тактика не зможе гарантувати окупантам захист від ударів БпЛА. 

Також у районі Часового Яру з’явилися підрозділи “Ахмат” — колишні військові ПВК “Вагнер” та росіяни з добровольчого формування “Русіч”. Ситуація залишається складною, адже окупанти продовжують штурмувати місто. 

Нині ж для українських оборонців першочергова мета на Краматорському напрямку — зберегти контроль над Часовим Яром. Однак у разі відступу з міста, військові вже готують до оборони Костянтинівку


Завантажити ще...