новини: COVID-19

На період воєнного стану в Україні  не буде карантинних зон, які залежали від епідситуації в областях. Також скасували заборону невакцинованим співробітникам  працювати.

Читати далі

Українці, у яких зник електронний сертифікат про вакцинацію проти коронавірусу, можуть знову згенерувати його у “Дії”, завантажити його у файлі, роздрукувати або мати в телефоні. Це особливо необхідно українцям, які евакуювалися за кордон.

Читати далі

У Кабміні зняли обмеження щодо використання коштів за повний курс вакцинації. Тепер розрахуватися спецкарткою можна не лише в супермаркетах, кафе та за квитки на потяг.

Читати далі

На Донеччині у суботу коронавірусну хворобу підтвердили понад 1200 людям. А в інших регіонах додалося ще понад 23 тисячі нових хворих.

Читати далі

У Світлодарській лікарні лежать всього 15 хворих з проявами COVID-19. А у Торецькій — 125 та 3 померлих напередодні. Розповідаємо про поточну епідситуацію у різних громадах.

Читати далі

Бахмутські школярі 5-11 класів навчатимуться вдома вже 3-й тиждень — щонайменше до 20 лютого. Це не стосується учнів молодших класів та дошкільнят.

Читати далі

Урядовці розширили програму “єПідтримка”: збільшили термін її дії, визначилися зі стартом виплат додаткових 500 гривень та дозволили витрачати гроші в аптеці не лише людям похилого віку.

Читати далі

З 9 лютого пацієнтів з ознаками респіраторних хвороб у Бахмуті прийматимуть в окремому приміщенні медцентру. Це зробили, аби стримати поширення коронавірусу.

Читати далі

Українці віком від 60 років зможуть отримати цю винагороду за щеплення проти коронавірусу з весни за державною програмою.

Читати далі

Основна умова — відсутність симптомів. У такому разі робити тест, аби підтвердити, що ви одужали, не потрібно. Раніше ж самоізоляція тривала 13 днів.

Читати далі

За проходження курсу вакцинації проти COVID-19 дорослим українцям, а віднедавна й підліткам виплачують по тисячі гривень. Розповідаємо покроково, як отримати ці гроші.

Читати далі

Станом на ранок неділі на підконтрольній території Донецької області на COVID-19 хворіють 17 642 жителі. Кількість нових хворих за добу продовжує збільшуватися з кожним днем.

Читати далі

У лікарні Торецька вже близько 200 хворих на COVID-19, а коштів на їхнє лікування немає: НСЗУ досі не уклала договір за “ковідним” пакетом. Тож пацієнтів з інших міст вже не приймають.

Читати далі

Протягом тижня пацієнтів з COVID-19 стає дедалі більше. З понеділка щоденна кількість нових хворих лише зростає.  

Читати далі

Лише за четвер свій діагноз отримали ще майже 44 тисячі українців. Про актуальну ситуацію з коронавірусом по країні загалом та на Донеччині розповідаємо далі.

Читати далі

Разом з цим розширився перелік шляхів, на які можна витратити кошти програми “єПідтримка”.

Читати далі

Ватажок бойовиків впровадив карантинні заборони для людей без довідки про вакцинацію та змінив термін ізоляції.

Читати далі

Перелік професій, на які поширюється вимога вакцинації проти COVID-19, дедалі збільшується. 

Читати далі

На Донеччині від COVID-19 зараз лікуються майже 10 тисяч людей.

Читати далі

На Донеччині також вже 4 дні поспіль кількість нових пацієнтів перевищує тисячу.

Читати далі

Останні новини за темою "COVID-19"