Підтримати
ЦВК зареєструвала рекордну кількість кандидатів: розповідаємо про чергову п’ятірку претендентів
Фото з відкритих джерел

Виборчий процес стартував ще 30 грудня, і вже трохи більше ніж за місяць офіційно кандидатами на пост глави держави захотіли стати 28 осіб. Це без урахування тих, кого ще можуть зареєструвати. Показник справді високий, адже до цього рекордним був 2004 рік, коли за президентське крісло змагались 26 претендентів.

 

Раніше ми розповідали детально про біографії, декларації та обіцянки

І тепер – про нову п’ятірку зареєстрованих.

Станом на 4 лютого офіційний статус кандидата отримала Богословська Інна Германівна. На сьогодні Інна Богословська є членом декількох громадських організаціях, серед яких “Віче України”, “Клуб “Пологовий будинок” та “Інститут підтримки регуляторної реформи в Україні”.

ЦВК зареєструвала рекордну кількість кандидатів

Згідно з декларацією на підставі договору позики Богословська проживає в квартирі в Харкові, наділена правом користування і квартирою у столиці. Також посадовиця звітує про 12 ювелірних виробів з діамантами, рубінами і топазами, антикварні вироби, комплект італійських люстр, а також кілька шуб і вечірніх суконь. Хоча про цінність говорити важко, адже вартість даних виробів в декларації не вказана.

У 2017 році Богословська придбала автомобіль Тойота Camry за 690 тис. гривень.

Окрім того їй належить 99% корпоративних прав в ТОВ “ЮРИДИЧНА МІЖНАРОДНА СЛУЖБА”, а також повний пакет акцій ТОВ “КУРССТЕНМАШ”. Як відомо із відкритих реєстрів, ці компанії надають в оренду нерухоме майно.

Основним місцем роботи у Інни Богословської, згідно з декларацією є ГО “Віче України”, де вона є директором і отримує дохід в розмірі 42 тис. гривень на рік.

Не дивлячись на маленький заробіток, накопичень у політика вистачає, адже задекларувала вона 180 тис. доларів, 90 тис. євро та 2,8 млн. гривень. Крім того, на депозиті в банку у неї є 440 доларів США та 471 євро.

“Я хочу в роботі президента опиратися на людей, на Українське Віче, на громадянське суспільство. На те суспільство, яке вже довело, що воно готове стати власником у власній країні, але йому ніхто до цього досі не давав права зробити. Електронний перепис населення, електронні вибори — це те, що ми зробимо, при чому спокійно”, — зазначила Богословська після реєстрації у ЦВК.

Обіцяє потенційна очільниця держави розвивати професійну армію, забезпечити прийняття закону про зброю, а також звільнити окупований Донбас за допомогою миротворчих сил ООН. Як і інші кандидати, Богословська обіцяє жорстку боротьбу з корупцією. Щоправда як, посадовиця поки не розповідає.

Переглянути текст передвиборчих обіцянок кандидатки можна за посиланням.

Зазначимо, що прийняття закон про зброю Президент забезпечити не може. Це не його зона відповідальності. Приймає закон лише парламент. А чинні народні обранці таку ініціативу не підтримали. Крім того, розвиток армії також лише частково залежить від Президента. Адже фінансування – тобто державний бюджет- розподіляють у Верховній раді. А миротворчу місію на Донбас зараз готові ввести усі, от тільки Росія на міжнародній арені виступила проти. Тож тут важливо про які поступки мовчить кандидатка.

Ще один потенційний Президент — Габер Микола Олександрович.  58-річний український політичний і громадський діяч, народний депутат України III скликання. На сьогодні Габер є главою Патріотичної партії України, однак на вибори йде як самовисуванець.

ЦВК зареєструвала рекордну кількість кандидатів: розповідаємо про чергову п’ятірку претендентів

Згідно з декларацією, Габер з дружиною володіють трьома квартирами в Києві, дачним будиночком в столиці і будинком в Одеській області. На усю родину у Габерів лише одна автівка — Mitsubishi Lancer дружини. Воно й не дивно, адже заробляє Микола Олександрович начебто лише трохи більше 37 тис. грн на рік, а от дружина — майже 40 тис. грн. При цьому, в декларації вказано два грошових подарунки загальним розміром близько 4 млн грн. Хто так щедро обдаровує потенційного Президента він не вказує.

У своїй програмі Габер розповідає, як пройшов шлях від простого вчителя до політика, і обіцяє такий успіх кожному. Орієнтується посадовець на європейські цінності та модернізацію. Серед конкретного має намір підвищити зарплати, знизити податки, а також забезпечити конституційне право на безкоштовну і доступну медицину та освіту

З повним текстом програми можна ознайомитися тут.

Важливо пам’ятати, що безкоштовна медицина та освіта справді вже прописані в конституції, більшого Президент запропонувати не може. А одночасно підвищувати зарплати та знижувати податки фактично неможливо. Точніше, це призведе до ще більшої кризи. Адже держава зароблятиме менше, а віддаватиме більше. І це при боргах, яких і так чимало.

Хоче керувати державою і Данилюк Олександр Володимирович. Йому 37 років, він очолює ГО “Центр оборонних реформ”, у минулому — радник міністра оборони України Валерія Гелетея. Крім того, Данилюк входить до складу політичної партії “Громадянський рух “Спільна справа”, але на вибори президента йде як самовисуванець.

ЦВК зареєструвала рекордну кількість кандидатів

Згідно з декларацією прибутку, крім заробітної плати в “Центрі оборонних реформ”, він не має. Його доходи за рік становлять 620 тис. грн.

Водночас його дружина заробляє за основним місцем роботи понад 1,5 млн грн. Рахунків у банках ні Данилюк, ні його дружина не декларують. Нерухомості і цінного майна у посадовця також немає.

Нагадаємо, під час Євромайдану активісти руху “Спільна справа”, в якому Данилюк й досі виступає координатором, зайняли, але згодом звільнили будівлю Міненерго і будівлю Мін’юсту. За це політика подали в розшук як терориста. Однак уже 28 лютого 2014 року всі звинувачення зняли.

Передвиборча програма у Данилюка відносно невелика — всього два аркуші. Туди він вмістив обіцянки “повністю перезавантажити всю систему державної влади та органів місцевого самоврядування”. Однак як саме – вирішив не розписувати.

Висуванець від політичної партії “Воля” на цих виборах — Дерев’янко Юрій Богданович. Йому 45 років, і він — чинний позафракційний народний депутат, голова підкомітету Верховної Ради з питань контролю за дотриманням законодавства в сфері запобігання та протидії корупції.

Похожее изображение

Згідно з декларацією про доходи, Дерев’янко повністю або частково володіє трьома квартирами в Києві, квартирою в окупованому Криму, а також житловим будинком у Київській області. У нього з дружиною є чималий автопарк: два Range Rover, Toyota Land Cruiser, Mercedes Benz, Land Rover і Lexus.

Свою передвиборчу програму Дерев’янко назвав “Нові можливості”. Обіцяє політик своїм виборцям “змінити країну на всіх рівнях розвитку”. А саме: ліквідувати штучні монополії, знизити податки на прибуток, на заробітну плату та ПДВ. Крім того, планує у кілька разів скоротити кількість дозвільних документів та контролюючих органів, що, за його словами, дозволить частково позбавитися бюрократії.

Повний текст обіцянок Дерев’янка можна переглянути тут.

Нашим читачам хочу нагадати, що повноваження Президента – це зовнішня політика. А за наведені в програмі пана Дерев’янка пропозиції відповідають інші органи влади. Президент же може лише запропонувати зміни. Більше від нього нічого не залежить. Принаймні офіційно.

Висловив бажання стати Президентом і Зеленський Володимир Олександрович. Подав документи у ЦВК на 41-й день народження. Зеленський шоумен, актор, сценарист, продюсер і керівник “Студії Квартал-95”. На вибори йде від політичної партії “Слуга народу”. 

ЦВК зареєструвала рекордну кількість кандидатів: розповідаємо про чергову п’ятірку претендентів

Згідно з декларацією, статки в актора чималі. Загальні доходи за минулий рік склали 4,8 млн грн. Більша частина цієї суми – доходи від бізнесу.

Родина Зеленських сумарно володіє будинком і земельною ділянкою в передмісті Києва, трьома квартирами та трьома паркомісцями в Києві і в окупованому Криму. Їздить шоумен на Land Rovere.

Зазначимо, що з ім’ям Володимира Зеленського пов’язана низка гучних скандалів. Головне, в чому звинувачували шоумена — офшори і бізнес у Росії. Зеленський намагається виглядати чоловіком з народу. І навіть програму собі запропонував написати своїм прихильникам. Назву ж чи то випадково, чи за планом запозичив в українського гурту Воплі Відоплясова. Тепер Країна мрій – це не лише музичний альбом.

“Ми підключили нашу інтернет спільноту, людей, які увійшли в ЗеКоманду, і ми об’єднали їх ідеї з приводу нашої програми. Це програма “Країна мрій”, ми повинні жити в іншій країні, в Україні, але без корупції, без проблем, в вільній та демократичній країні”, — зазначив Володимир Зеленський після подання документів до центрвиборчкому.

Загалом, в передвиборчій програмі Зеленський розповідає про країну своєї мрії, і прагне, аби так жив кожен. Обіцяє підвищити безпеку країни і кожної людини окремо, зробити кожного українця заможним, сформувати прозору економіку, а також — перемогти корупцію.  Та в деталі і строки реалізації такого плану не вдається.

Переглянути повний текст передвиборчих обіцянок шоумена можна тут.

Нагадаємо, В Донецькій області вибори президента відбудуться, — Куць.

Читайте також:


Завантажити ще...