Підтримати
Вибори президента Україна на Донбасі будуть
Фото з відкритих джерел

Про перших десятьох ми повідомляли раніше. Про п’ятьох нових зареєстрованих кандидатів читайте далі.

 

 

Отже, вже приніс усі документи та зареєстрований Бойко Юрій Анатолійович.

Він 1958 року народження, проживає у Рубіжному Луганської області, має вищу освіту. Народний депутат України, член політичної партії “Опозиційний блок”, самовисуванець. Він розсварився із частиною колишніх однопартійців та не зміг стати єдиним кандидатом від опозиціонерів. Хоча це і один з найстійкіших проросійських політиків. Він був в уряді Азарова та Януковича, пам’ятається за корупційною справою “вишок Бойка”, на яких держава втратила більше ста п’ятдесяти мільйонів доларів!, але спокійно продовжує свою політичну кар’єру.Кандидати в президенти 2019

У власності у Бойка дві квартири. Одна у Рубіжному, інша – в Києві. Дружина депутата володіє квартирою в Росії вартістю понад 2,5 млн гривень. Крім того, вона отримує заробітну плату за сумісництвом від ТОВ “Керуюча компанія “Група ПОЛІПЛАСТИК”, яка зареєстрована у Москві,  у розмірі понад 95 тисяч гривень щомісячно, а на банківських рахунках у Росії зберігає майже 50 тисяч доларів та понад три мільйони рублів.

Бойко створив “План мирного розвитку для України”, у якому зазначає, що знає як зупинити бойові дії на Сході, відновити економіку та соціальну справедливість. Але його передвиборча програма, як і у більшості кандидатів у президенти, рясніє нічим не обгрунтованими словами та обіцянками.

Зазначимо, політологи називають Бойка проросійським кандидатом. Він публічно не називає бойові дії на Сході України війною. Та виступає за дружбу з Росією.

 

Уже офіційно кандидат і Вілкул Олександр Юрійович.

Йому 44 роки, проживає у Дніпрі. Народний депутат, член політичної партії “Опозиційний блок – Партія миру та розвитку”, від неї і висувається.

Кандидати в президенти 2019

У декларації за 2017 рік вказав квартиру, яка знаходиться у тимчасовому користуванні, орендоване житло та авто CHEVROLET. Крім того, має  дев’ять годинників та майже 4,5 мільйони доларів на банківських рахунках.

Як зазначає сам кандидат в президенти, існує чотири кроки до успіху:

  1. Зупинити війну.
  2. Прийняти нову Конституцію.
  3. Відродити економіку.
  4. Повернути впевненість у завтрашньому дні і соціальний захист кожному громадянину України.

Зупинити війну Вілкул обіцяє  всього за 100 днів, ввівши миротворчу місію на Донбас, але заборонивши застосування армії всередині країни. Тут одразу зазначу: це неможливо і така заява – маніпуляція. Бо миротворчу місію не дає ввести Росія. Представники Путіна не погоджуються на умови Європи. Серед них – відсутність російських військ в миротворчій місії.

Крім того, зміни до конституції все ж вносить парламент, а його нове скликання у Президента з’явиться значно пізніше за перші 100 днів.

У 2013 році Вілкула звинуватили у владних зловживаннях. Акціонери та працівники ПАТ “Дніпропетровський стрілочний завод” звинуватили віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула у тиску на завод з метою зміни власників. Вони стверджували, що заводом намагалися заволодіти наближені до Олександра Вілкула представники так званої “криворізької групи” СКМ Ріната Ахметова Олександр Шпилька і Володимир Мезенцев.

Однак сам депутат такі звинувачення відкинув.

Добродомов Дмитро Євгенович

1977 року народження, мешкає у Львові. Народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. Висувається від партії “Громадський рух “Народний контроль”.Кандидати в президенти 2019

Має квартиру у Львові, вартістю понад мільйон гривень, у Києві житло орендує. Крім того, депутат задекларував автомобіль Skoda Octavia, однак вартість проїзду йому компенсує держава. Готівкою має 170 тисяч гривень, понад 20 тисяч доларів та майже 9 тисяч євро.

Добродомов обіцяє припинити співпрацю з Міжнародний валютним фондом та повернути  у бюджет усе, що незаконно привласнили олігархи. Серед пріоритетів його програми – створення середнього класу та припинення бідності.

Припинити війну депутат не обіцяє, але зазначає, що однією із складових миру є  нульова толерантність до ворога та псевдореспублік.

Зазначимо, що припинити співпрацю з Міжнародним валютним фондом як Президент жоден кандидат не зможе. Адже саме вони підтримують економіку України. Та навіть якщо не брати у них нові кредити, то потрібно спочатку віддати старі. А їх накопичилось чимало.

Ще один кандидат – Кива Ілля Володимирович

1977 року народження, мешкає у Києві. Голова Всеукраїнської профспілки Міністерства внутрішніх справ. Висувається від Соціалістичної партії України.Кандидати в президенти 2019

Має квартиру у Києві площею майже 50 квадратних метрів. Готівкою зберігає рівно мільйон гривень.

Кандидат обіцяє безподаткову зону у поверненому ним Криму та Донбасі, припинити співпрацю з МВФ та ввести візовий режим для росіян. Як саме – не пояснює.

Зазначимо, що під час роботи заступником начальника Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області звинувачувався у хабарництві.

Вже в грудні 2013 року Жовтневий суд Полтави визнав Киву винним у хабарництві. Наступного року його амністували. Кива неодноразово дискримінаційно висловлювався на  адресу ЛГБТ, людей, що вживають наркотики, жителів окупованих територій. Він є фігурантом журналістського антикорупційного розслідування щодо створення напівзаконного формування в рамках Національної Поліції.

Корнацький Аркадій Олексійович

1953 року народження, проживає в селі Чаусове Друге Первомайського району Миколаївської області. Народний депутат України, безпартійний, самовисуванець.

Кандидати в президенти 2019

Має тринадцять будинків та квартиру у Києві, вартістю понад мільйон гривень. Готівкою зберігає  більше 30 мільйонів гривень, 775 тисяч доларів та 155 тисяч євро.

Передвиборча програма Корнацького починається з короткого історичного екскурсу, плавно переходячи до своїх задач. Таких як, очищення  української політики від олігархічних кланів у владі та забезпечення встановлення реальної демократії, перетворення місцевих громад у повноправних власників майна і ресурсів. Однак, більшість програми кандидата – це загальні фрази та сумнівні факти.

Нагадаємо, що документи, які необхідні для реєстрації кандидатів на пост Президента України, всі охочі можуть подати у ЦВК до 3 лютого. Реєстрація кандидатів триватиме до 8 лютого. Гроші, які внесуть кандидати, повернуть лише тим, хто пройде у другий тур, або виграє вибори. Інші внески – підуть в бюджет. Адже очікується, що проведення виборів коштуватиме близько 2 млрд гривень. І хоча багато політиків вже заявили про свої президентські амбіції, нести документи до ЦВК вони не поспішають.

 


Завантажити ще...