Підтримати
Де в Бахмуті здати іспит на рівень володіння державною мовою
Фото з відкритих джерел

Отримати сертифікат на рівень володіння українською мовою може кожен охочий. Платити ані за іспит, ані за сертифікат не потрібно. Розповідаємо, як зробити це в Бахмуті.

 

Згідно з чинним законодавством, усі, хто планує отримати громадянство України або влаштуватися на певні державні посади, обов’язково мають складати іспит на рівень володіння державною мовою. Але записатися на нього може кожен охочий. Для громадян України він безкоштовний. Сертифікат, який видають після вдалого проходження іспиту, має необмежений термін дії. 

У Бахмуті є 3 локації, де можна скласти такий іспит: 

  • вул. Садова, 78А (2-й корпус Горлівського інституту іноземних мов, аудиторія № 402);
  • вул. Миру, 28 (Центральна міська бібліотека);
  • м. Бахмут, вул. Чайковського, 28 (філія № 2 бібліотеки).

Як зареєструватися для здачі іспиту. Записатись на проходження іспиту можна на сайті Національної комісії зі стандартів державної мови за посиланням. Інструкцію, як зареєструватися на іспит, шукайте тут.

Що робити в день іспиту: 

  • Приходьте на місце складання іспиту не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку іспиту. Зверніть увагу: коли іспит розпочнеться, потрапити в аудиторію, де він проходить, буде неможливо. Якщо ви з якихось причин пропустите іспит, наступного разу податися можна буде лише через 4 місяці.
  • Візьміть із собою документ, який посвідчує особу (наприклад, паспорт, водійські права, електронний паспорт у застосунку “Дія”). Якщо ви плануєте авторизуватися в системі за допомогою електронного підпису — візьміть носій з ним із собою.  
  • Також потрібно взяти захисну маску та COVID-сертифікат (або негативний результат ПЛР-тесту, довідку про одужання від коронавірусу тощо).

Важливо: якщо ви не можете підтвердити, що не хворієте на COVID-19, вас не допустять до іспиту. У такому разі ви можете залишити у заявці коментар з проханням скасувати заяву на іспит. Це дозволить зареєструватися повторно.

Під час проходження іспиту заборонено:

  • спілкуватися в будь-якій формі під час виконання завдань з іншими учасниками та іншими людьми;
  • списувати відповіді;
  • користуватися смартфонами або іншими пристроями;
  • робити позначки, за якими вашу роботу можуть упізнати.

Якщо ви зробили будь-що з цього переліку, вас можуть усунути від складання іспиту.

Детальна інформація та відповіді на найчастіші запитання є за цим посиланням. Також дізнатися більше про іспит можна за телефоном (044) 235-00-30 або електронною поштою [email protected]

Читайте також:


Завантажити ще...