Для військових ЦВК створила 80 виборчих дільниць
Фото: з відкритих джерел

23 травня бойовики тримали під прицілом позиції українських військових біля 9 населених пунктів. Окупанти збільшили вдвічі кількість обстрілів та поранили одного військовослужбовця ЗСУ.

 

З гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї бойовики 11 разів гатили по позиціях Об’єднаних сил біля Миколаївки, Пісків, Павлополя, Старогнатівки, Чермалика, Опитного, Авдіївки, Пищевика та Золотого-4. Про це повідомляє прес-служба Штабу ООС.

Позиції поблизу останнього населеного пункта, Золотого-4, накривали вогнем мін калібрів 120 та 82 мм.

Внаслідок обстрілів за 24 травня один військовий ЗСУ отримав поранення.

Обстріли не припинились й з початку 24 травня. Російські окупанти відкрили вогонь по позиціях Об’єднаних сил біля Новотроїцького з мінометів 82 мм, та з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї поблизу Лебединського та Гнутового.

Втрат серед військових ЗСУ з опівночі та до ранку 24 травня немає.

Нагадаємо, 22 травня 8 українських військових збилися з курсу та виїхали на окуповану територію, де потрапили у полон бойовиків. Наступного дня “влада” псевдореспубліки “ДНР” звинуватила полонених військових в підготовці диверсій проти ОБСЄ.

Читайте також:


Завантажити ще...