Комплекс заходів містить вистави для дітей, творчі вечори та майстер-класи. Вільні місця ще є, однак реєструватися треба швидко, адже кількість місць обмежена.
Про це повідомили у пресслужбі центру підтримки ВПО з Волноваського району “Пліч-о-пліч”.
Від 17 до 24 серпня у Дніпрі відбудеться комплекс безкоштовних заходів “Театральні канікули. Новий дім”, до яких можуть доєднатися як діти-переселенці, так і дорослі ВПО.
Охочих взяти участь у “Театральних канікулах” закликають обрати цікаві для себе заходи зі списку та заповнити анкети за відповідними посиланнями. Кількість квитків обмежена, тому краще не зволікати.
Всі заходи відбудуться у Дніпровському міському театрі “ДГУ”, на площі Троїцькій, 5 А. “Театральні канікули” складаються з:
Нагадаємо, осередок підтримки бахмутян “З Бахмутом у серці. Одеса” переїхав на нове місце. Розповідаємо, де тепер евакуйованих до Одеси жителів Бахмута і громади прийматимуть.