У просторі “Розумний їжачок” наймолодшим переселенцям із Торецької громади обіцяють подавати знання у захопливій та інтерактивній формі. Заняття проходять в онлайн-форматі тричі на тиждень, під час якого вихователі готують дітей до школи.
Про продовження реєстрації на заняття в освітньому просторі “Розумний їжачок” повідомили у пресслужбі Торецької міської військової адміністрації. Подробиці стосовно процесу навчання у розмові з журналістами Вільного Радіо розкрила вихователька освітнього простору Тетяна Ониксимова.
Заняття в освітньому просторі “Розумний їжачок” відбуваються тричі на тиждень через платформу Zoom:
Заняття тривають по 30-40 хвилин із перервою на руханку або вправи для очей. Вихователька освітнього простору пані Тетяна Ониксимова зазначила, що, якщо заняття затягуються, то проводять дві перерви.\
“У нас простір відкривався для дітей старшого дошкільного віку. І в нас для них розроблена на основі державної програми розвитку дітей “Дитина”, а також елементи програми “Стрім-освіта”. У нас і лабораторії дослідницькі відбуваються…
Підготовка розрахована на старших дітей, але долучаються дітки, яким і 4 і 5 років. Тому вони тягнуться! У нас є дітки, які вже два роки до нашого простору долучаються, вони ще не пішли до школи, але вже гарно читають. Це ще дуже залежить від батьків, вони — наші найголовніші помічники. Якби вони так відповідально не ставилися до своїх діток, то, можливо, не було б такого результату. За це ми їм дуже вдячні. Батьки у нас дуже хороші, як і дітки”, — зазначила Тетяна Ониксимова.
Наразі у “Розумному їжачку” вже навчаються три групи дітей. Записатися можна за посиланням. На запитання відповідають за номером телефону:
Ми віримо, що разом зможемо більше, тож кличемо вас долучитися до команди однодумців.
Підтримка нашої спільноти — це не просто фінансова допомога для медіа. Це інвестиція в майбутнє Донеччини та інструмент досягнення спільної мети.
Якщо ви поділяєте наші цінності та прагнете змін на краще — приєднуйтесь до нас!
Нагадаємо, станом на 1 квітня 2025 року на базі гуманітарних штабів/центрів/хабів для переселенців із Донецької області працює 51 освітня локація. Окрім цього, у Києві продовжує роботу обласний освітній хаб “Донеччина”. У цих локаціях діти-ВПО можуть отримати консультації, психологічну підтримку або відвідати заходи, спрямовані на соціалізацію в нових умовах проживання. Розповідаємо, за якими адресами працюють освітні локації, а також які їхні контакти.