Підтримати
“ГдєДорогі?”: В Україні з’явився онлайн-сервіс, в якому можна перевірити стан доріг
Фото: з відкритих джерел

Міністерство інфраструктури та Державне агенство з питань електронного урядування України разом з міжнародниками запустили аналітичну платформу стану доріг. В цьому реєстрі можна знайти дані стосовно будівництва та ремонтів доріг по всій країні.

 

Наразі цей реєстр створений лише для контролю робіт по дорогах. В майбутньому планується за допомогою цього порталу контролювати та дізнаватись про роботи в авіа, залізничній, морській, річковій та інших сферах інфраструктури. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook чинний міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/posts/10156825701333439?__xts__%5B0%5D=68.ARC3sdWamr3U2ajUkp-PGdRJirG9oTesVgs-ATm3pFuaskCvlA0JuAJtirPW48_0iDUyvmo0efmAqIH3GCb_2td_GfNiqdkgammxRS2088Ae-XWEb8aoiCVSGDmD9oqw_uyL4sbfUNPTxMOmSfcmZdkG2GAMnQumQLcAjclNM4RJwE8-YvguAVEo4VWwS_JK8AZEqUo9COBFabNLZA&__tn__=-R

Цей реєстр — набір даних про кількість автошляхів, які збудували з серпня 2016 року. Інформація оновлюється щоночі.

“Ми презентували мобільний додаток, де ви можете в режимі онлайн побачити всі дороги, які були збудовані з 2016 року по нині. Які компанії будують, яка вартість, яка особливість цієї дороги. На мапі в режимі онлайн можна все подивитись. Я думаю президент, який рекламує діджиталізацію, буде охоче користуватись цією системою, щоб приїхати з візитом і побачити, що робиться насправді і які плани є”, — розповів в ефірі Espresso.TV міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Однак, наразі працюють не всі функції, а база ще не повністю заповнена. Наприклад: якщо знайти будь-який об’єкт по Донецькій області, то останній відремонтований об’єкт, станом на 1 серпня, був в 2017 році. Крім того, якщо натиснути на подробиці тендеру, не всюди є інформація про вартість проекту, скільки кілометрів доріг відремонтовано та інше. Але за словами міністра інфраструктури, база поступово оновлюється. Щоб скористуватись аналітичним порталом перейдіть за посиланням.

Також, невдовзі в аналітичному порталі з’явиться голосовий помічник, який на питання “ГдєДорогі?” відповість чоловічим голосом “Тобі личать мої дороги. Ось вони”.

Цей проект був створений міністерством інфраструктури України, Укравтодором, Державним агентством з питань електронного урядування за допомогою порталів Cost Ukraine і Taras Project, міжнароників USAID Ukraine, посольства Британії.

Нагадаємо, в квітні 2019 року мінінфраструктури презентували інтерактивну мапу з інформацію про пасажирські перевезення. На ній можна переглянути інформацію про всіх офіційних перевізників, а також розклад маршрутів.

Читайте також:


Завантажити ще...