Голові обласної медико-соціальної експертної комісії №2 Маріуполя, яку підозрюють у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, обрали запобіжний захід. Під час засідання жінка не визнала своєї провини. Тепер її триматимуть під вартою 60 діб, але з правом внесення застави.
Про це пише видання “Суспільне. Хмельницький”.
Підозрювану триматимуть під вартою на 60 діб. Таке рішення ухвалив слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Олександр Сарбей.
За голову маріупольської МСЕК можуть внести заставу — понад 242 тисячі гривень. Однак під час засідання прокурор просив про більшу суму — 605 тисяч гривень.
Водночас адвокат підозрюваної стверджує, що докази проти голови маріупольської МСЕК фальсифікують. На його думку, “вони не доведенні й не можуть бути враховані, щоб бути підставою для застосування такого запобіжного заходу”.
Наразі підозрювану відсторонили від посади до 12 лютого 2025 року. Під час судового засідання підозрювана не визнала своєї провини. За її словами, гроші, знайдені під час обшуку, залишилися в спадок від батьків.
Крім того, очільниця медико-соціальної експертної комісії заявила про буцімто важкі умови під час перебування у слідчому ізоляторі.
“Мені не дозволяли випити жодної пігулки, не маючи рецепт. Усі рецепти у мене є в телефоні, який у мене також вилучили. Якщо людина не переживала, що таке панічна атака, вона не розуміє цей стан. Він дуже важкий. У першу добу у мене була одна за одною панічні атаки. Я не вважаю себе таким злочинцем, якого треба тримати у таких жорстких умовах”, — сказала підозрювана.
Як стало відомо кореспонденту “Суспільного” у залі суду, підозрюваній 43 роки. Вона одружена, має двох дітей. Крім того, голова маріупольської МСЕК обіймає свою посаду з 2015 року.
Зазначимо, що у Хмельницькому обласна медико-соціальна експертна комісія №2 міста Маріуполь розпочала роботу з серпня 2023 року.
Нагадаємо, на Хмельниччині голові обласної медико-санітарної експертної комісії №2 Маріуполя оголосили підозру за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди. Правоохоронці кажуть, що вона вимагала гроші за встановлення інвалідності.