Зображення до посту Громадські організації, які допомагають переселенцям, можуть отримати по 73 тис. грн: як податися
Ілюстративне фото: pexels.com

Громадські організації, які працюють у невеликих населених пунктах, можуть отримати до 73 тис. грн для реалізації власного проєкту. Ці кошти можна буде витратити на розвиток команди, тренінги для волонтерів, допомогу переселенцям або ж їхнє навчання. Бюджет є для 20 організацій.

Про це повідомляють на порталі “Гурт”.  

Як податися на конкурсний відбір

  • Податися на грантову програму можуть зареєстровані громадські організації, які працюють у селах, селищах та містечках.
  • Передусім потрібно заповнити спеціальну заявку. У ній слід описати проєкт, який ви хочете реалізувати, вказати його цільову аудиторію та очікувані результати після впровадження.
  • У Excel-таблиці треба прорахувати, скільки грошей вам знадобиться для реалізації задуманого.
  • Заповнені форми заявки та бюджету треба надіслати на адресу [email protected], з темою листа “Конкурс проєктів_Лот 3_Назва організації”, до 28 травня 2023 року.
  • Результати конкурсу обіцяють оголосити до 20 червня.
  • Максимально можна отримати 73 тисячі грн. 
  • За додатковими деталями до 24 травня можна писати на електронну пошту [email protected]Громадські організації, які допомагають переселенцям, можуть отримати по 73 тис. грн: як податися 1  

Які проєкти хочуть підтримати

Розробляти власний проєкт громадським організаціям пропонують на вибір в одному із двох напрямків. Перший має назву “Підтримка та розвиток громадських та волонтерських ініціатив, що відповідають на виклики спричинені війною”. В його рамках пропонують розробляти проєкти, які допоможуть команді ГО розвиватися, проводити тренінги для волонтерів, обмінюватися досвідом з іншими ініціативами та покращувати стандарти роботи команди.

Другий напрямок — “Зміцнення зв’язків та співпраці внутрішньо переміщених осіб з мешканцями приймаючих громад”. В його рамках варто розробляти проєкти, які сприятимуть інтеграції переселенців та згуртовуватимуть мешканців громад навколо волонтерства чи навчання. 

Перевагу надаватимуть проєктам, в яких хочуть проводити різноманітні активності та роботу з людьми, а не лише закупити необхідне обладнання. Плюсом буде залучення інших партнерів до співпраці в рамках задуманого проєкту. Журі також аналізуватиме роботу ГО під час повномасштабної війни.

Переможці конкурсного відбору реалізовуватимуть свої проєкти з 1 липня до 30 вересня 2023-го.  

Нагадаємо, українські бізнес-леді до 25 травня можуть подавати заявки на навчання та гроші для стартапу в агропродовольчій сфері


Завантажити ще...