Підтримати
Олександр Сорока
Олександр Сорока. Фото: Facebook/Соледарська міська рада

Щодня о 9-й ранку ми вшановуємо хвилиною мовчання тих, чиє життя забрала російсько-українська війна. Цього дня згадаймо Олександра Сороку, який 16 років працював на шахті “Артемсолі”. У 2024-му чоловіка мобілізували, у вересні він загинув на службі у Суджанському районі Курської області. 

Про Олександра Сороку розповіли у соцмережах Соледарської міської ради.

Вільне радіо щодня розповідає про військових і цивільних, які стали жертвами російської агресії проти України. Ми прагнемо, аби їхні імена не залишилися лише статистикою. Якщо хтось із ваших близьких загинув через війну, і ви хотіли б поділитися історією його (її) життя, заповніть анкету для рідних і знайомих або напишіть нам у Telegram, Instagram чи Facebook. Наші журналісти зв’яжуться з вами.

Олександр народився у селі Бахмутському. Там закінчив школу та поїхав навчатися до Соледарського профтехучилища №111. Після строкової служби в Ізмаїлі чоловік повернувся до Соледара, де 16 років працював на соляній шахті рудника №1,3 ДП “Артемсіль”.

“Мальовниче містечко Соледар стало найзатишнішою домівкою для молодої родини Олександра, там пройшли найкращі роки життя”, — пишуть на сторінці Соледарської міськради.

Із дружиною Яніною Олександр виховував доньку Аліну, якій цьогоріч виповнилося 18. Коли почалася повномасштабна війна, родина евакуювалася до Кропивницького. А 2024-го Олександра мобілізували. Він став навідником аеромобільного відділення.

“Побратими згадують Олександра, як славетного бійця батальйону, який вирізнявся сталевою витримкою, незламною мужністю, професіоналізмом та непохитною вірою в Перемогу”, — продовжують у Соледарській міськраді.

Олександр Сорока був одним із тих, хто виконував бойові завдання на території Курської області. 24 вересня старший сержант Сорока загинув поблизу Погребків Суджанського району.

Військовому назавжди залишиться 46. Світла пам’ять.


Завантажити ще...