Щодня о 9-й годині ранку в різних куточках України вшановують пам’ять земляків, які загинули внаслідок війни Росії проти України. 6 травня згадаймо Олега Іванова, який загинув від ракетного удару росіян по Краматорському вокзалу.
Про біографію Олега журналістам Свої.City розповіла його донька Катерина.
Ще в дитинстві родина Олега переїхала з Харкова, де він народився, у Краматорськ. Там він закінчив школу і Донбаську державну машинобудівну академію.
Олег одружився і поїхав жити у Слов’янськ. А у Краматорськ їздив на роботу — у Новокраматорський машинобудівний завод. Потім він працював в “Укртелекомі” і востаннє влаштувався у Департамент цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА.
В Олега є маленький син та 25-річна донька Катерина.
“Майже весь останній рік був дуже складним для мого батька через те, що я хворіла на онкологію. Він витрачав багато зусиль на моє лікування, сидів зі мною під час та після крапельниць. Взагалі моє захворювання знайшли завдяки його турботі. Я дуже довго не зважала на біль і одного разу обмовилася про це. Ми жили у різних містах, він був далеко, але наполягав на обстеженні. Саме через нього я пішла до лікарів. Він врятував мені життя”, — згадує в розмові з журналістами Катерина.
Коли Росія відкрито вторглася в Україну, Олег став працювати без вихідних і мав багато нічних чергувань. Навіть після робочого дня він постійно був на зв’язку.
8 березня Олег відпросився з роботи на 2 години, щоб відвезти своїх рідних зі Слов’янська у Краматорськ. Там вони сіли на потяг і поїхали у безпечніший регіон.
Рівно через місяць, 8 квітня, Олег Іванов був на чергуванні в евакуаційному пункті у Краматорську, коли туди влучила російська ракета. Катерина одразу почала дзвонити батьку, але він не брав слухавку.
На фотографіях, які публікували ЗМІ, дівчина побачила людину, схожу на свого батька. Але їй сказали, що Олега немає серед загиблих. Та через 10 хвилин після цього їй все ж зателефонували і сказали, що батько помер в лікарні через значну втрату крові.
Вшануймо Олега Іванова хвилиною мовчання.