Підтримати
Як бахмутяни згадують Радянський Союз
Фото з відкритих джерел

26 грудня — річниця розпаду СРСР. Журналісти Вільного радіо розпитали у пересічних мешканців Бахмута, що гарного чи поганого було за ті часи. Що з цього вийшло — дивіться далі. 

 

32 роки тому завершився розпад тоталітарної держави СРСР. Врятувати її не змогли ані гласність, ані перебудова, ані демократизація. Негативних причин все ж виявилося забагато: економічна криза, війна в Афганістані, “парад”  катастроф (аварія на ЧАЕС, Спітакський землетрус тощо), тотальний дефіцит товарів та занепад комуністичної влади. Все це зробило крах режиму неминучим.

Розпад СРСР розпочався з т.з. “параду суверенітетів”, коли низка країн оголосили про намір вийти зі складу Союзу, й закінчився 25 грудня 1991 року, коли тодішній президент СРСР Михайло Горбачов оголосив про припинення своєї діяльності та склав повноваження.

Для деяких людей радянський період залишився у пам’яті, як часи стабільності та миру, а для когось, навпаки, запам’ятався репресіями та поневіряннями. Що про ці часи думають бахмутяни — дивіться далі.

Що гарного чи поганого було за часи СРСР на думку бахмутян

Читайте також:


Завантажити ще...