Підтримати
Без спецдільниць та по черзі. Як голосуватимуть на парламентських виборах українські військові
Фото з відкритих джерел

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області виніс вирок мешканцю Маріуполя, який воював за бойовиків т.з. “ДНР”. Чоловік у 2014 році  як доброволець вступив до лав бойовиків.

 

Чоловік був у складі “Костянтинівського розвідного батальйону” т.з. “ДНР”. Щоб вступити у незаконні військові формування, 25 жовтня 2014 року він приїхав до Макіївки. Про це журналісти Вільного радіо дізналися з реєстру судових справ.

Там чоловік отримав від окупантів зброю, а також проходив навчання її використання, та бойову підготовку. Після тренувань його задачею було патрулювання території бази окупантів, яка розташовувалась в Червоногвардійському районі міста Макіївки.

В судовій справі також зазначено, що засуджений вчинив низку тяжких і особливо тяжких злочинів. Однак, що саме — не вказано.

З відкритих джерел та неофіційн бази  “Stop-terror” Вільному радіо стало відомо, що обвинувачений був кулеметником в 2-му мотострілковому батальйоні Слов’янськой бригади. Його позивний — “Бродяга”.

27 грудня 2014 року чоловік повернувся на територію України. Правоохоронці інкримінували йому “Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності”.

Під час розслідування екс-бойовик уклав з прокурором угоду про визнання провини. Також домовились, що суд дасть йому 4 роки тюрми.

Однак, суд врахував, що у чоловіка є 10-річна донька, він не працює, стоїть на диспансерному обліку в лікарні, а також визнав свою провину,і вирішив дати підсудному 1 рік умовного строку.

Нагадаємо, згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, якщо людина добровільно залишила незаконне збройне формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування, вона звільняється від кримінальної відповідальності.

Якщо ж правоохоронці доведуть, що людина не застосовувала зброю проти українців та не вчинила тяжких злочинів, її також звільняють від кримінальної відповідальності.

Аби скористатись програмою “На тебе чекають вдома”, потрібно звернутись до будь-якого відділу поліції або перейти на сайт “Стоптероризм”.

Читайте також:


Завантажити ще...