У регіонах України планують відкриття офісів євроінтеграції. Основна функція цих офісів — пояснити людям що таке євроінтеграція, розповісти про конкретні речі для розширення можливостей всіх жителів України.
Про це заявив на брифінгу віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.
Офіси стануть простором, де українці зможуть отримувати консультації, відвідувати різноманітні просвітницькі заходи. Також, там можна буде дізнатися, як, наприклад, маленькому виробнику знайти партнера по торгівлі в ЄС та загалом дізнатися інформацію про всі можливості, які надає євроінтеграція громадянам.
Крім того, в таких закладах консультуватимуть щодо різних європейських законів.
Спочатку планується відкрити офіси у східних та південних регіонах України.
«Офіси стануть місцем, яке у регіонах зможуть називати європейським простором. Європейська інтеграція — це наш шанс й інструмент показати мешканцям цих регіонів, якої якості життя ми прагнемо й які економічні та культурні можливості ми для них створюємо як Уряд. І чому це набагато цікавіше ніж те, що їм пропонує «руський мир», — наголошує Дмитро Кулеба.
Читайте також: