психологічна допомога
Фото з відкритих джерел

На Донеччині відтепер й до закінчення карантину через коронавірус можна отримати безкоштовну психологічну підтримку телефоном.

Пропонує свою допомогу практичний психолог Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Тетяна Єфремова.

Звертатись варто у випадках стресових ситуацій, тривожності, труднощах при ухваленні рішень, при небажаних емоційних станах та невпевненості у собі й у власних силах. Психолог надає психологічні консультації в першу чергу дітям, молоді та батькам, але відповість і на дзвінки від інших людей.   

“Робота зі стресами, з емоційним станом, можливо якісь проблемні ситуації. Підтримка психологічна потрібна в будь-якому випадку. Гадаю, зараз у людей підвищений рівень тривожності, тому що багато чуток, інформація не перевіряється”, —  розповіла психологиня. 

Поговорити з психологом можна в будні з 9:00 до 18:00 за телефоном +38 095 429 20 53, також можна звернутись письмово на електронну адресу: [email protected]

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів оголосив в Україні тритижневий карантин. Згідно з постановою уряду, всі заклади освіти мають закрити, а також скасувати масові заходи, де беруть участь понад 200 людей; пізніше заборонили збори понад 10 людей. 

Додатково Україна закрила кордони для іноземців. Тобто прилетіти в Україну з паспортом громадянина іншої держави не можна. Такі заходи діятимуть на час карантину. Свої обмеження на 2 тижні ввели і на тимчасово окупованій території.

Крім того, через карантин перенесли пробне ЗНО. В лікарнях Донецької області кілька тижнів не можна відвідувати хворих.

Додамо, станом на ранок 19 березня в Україні від коронавірусної інфекції померли двоє людей; всього в Україні захворіли на коронавірусну інфекцію вже 16 людей, з них одна людина  — з Донецької області. Ним став 52-річний мешканець Маріуполя, який нещодавно повернувся з відпочинку в Єгипті.    

Для довідки:
Коронавірус (COVID-19) — це респіраторний вірус, який вперше зафіксували в китайському місті Ухань у грудні 2019 року. Він передається  повітряно-крапельним шляхом від людини до людини та може викликати тяжку форму пневмонії. Перебіг хвороби залежить від імунітету людини: деякі люди мають легкі симптоми, інші — тяжко хворіють. Більшість людей, які померли внаслідок зараження вірусом, мали проблеми зі здоров’ям. Серед померлих  — багато людей літнього віку з хронічними захворюваннями. Найпоширеніші симптоми коронавірусної інфекції — головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках — діарея або кон’юнктивіт. Інкубаційний (тобто безсимптомний) період триває від 2 днів до 2 тижнів. Наразі специфічного лікування та вакцини від уханського коронавірусу не існує.

Читайте також:


Завантажити ще...