Підтримати
Обстріл Донеччини 2 грудня
Наслідки обстрілів Донеччини, 2 грудня 2024-го. Фото: поліція Донеччини

Через російські удари минулої доби жертви серед цивільних були в Покровську та Шевченку. Регіон пережив артилерійські обстріли, а також удари з авіації та дронами.

У регіоні одна цивільна людина загинула, поранені ще троє

У поліції стверджують, що протягом минулої доби загарбники обстріляли житлові масиви як мінімум шести населених пунктів Донеччини, застосовуючи для цього артилерію та дрони. Під російським вогнем опинилися міста Покровськ, Родинське та Торецьк, селище Шевченко, села Леонтовичі та Стара Миколаївка.

По Покровську за добу били п’ять разів, застосовуючи артилерію та дрони. Загинула одна цивільна людина, поранень зазнала ще одна. Також під вогонь потрапило селище Шевченко — поранені ще двоє людей.

Також руйнувань зазнали житлові будинки та інші об’єкти:

  • три оселі, три господарчі споруди та три цивільні авто постраждали у Покровську через влучання російських дронів та снарядів;
  • у Старій Миколаївці після артудару пошкоджені 16 осель;
  • ще один будинок постраждав у Родинському, інший — у селі Перше Травня.

Через російські обстріли загалом за минулу добу руйнувань зазнали 29 цивільних об’єктів, пишуть у поліції. Зокрема йдеться про 21 житловий будинок.

Додаткову інформацію стосовно ударів по регіону надають у Донецькій обласній ВА. Там стверджують, що під вогнем за минулу добу також були Курахове та Сіверськ. Інформацію про ці удари опублікували зранку 3 грудня, тому їх могли фіксувати після опівночі.

Наслідки обстрілів Донеччини 2 грудня 2024 року, мапа бойових дій у Донецькій області. Інфографіка: Вільне радіо
Донецька область під вогнем 2 грудня
Наслідки обстрілів Донеччини, 2 грудня 2024-го. Фото: поліція Донеччини
Удар по Донеччині 2 грудня
Наслідки обстрілів Донеччини, 2 грудня 2024-го. Фото: поліція Донеччини

Найбільше штурмів було на Курахівському напрямку

Курахівський напрямок протягом минулої доби видався найактивнішим на Донеччині, пишуть у Генштабі ЗСУ. Загалом за добу:

  • на Лиманському напрямку загарбники 11 разів намагалися вклинитися в оборону ЗСУ біля Греківки, Чернещини, Копанки, Ямполівки та Тернів.
  • один штурм ЗСУ відбили біля Білогорівки, що на Сіверському напрямку;
  • на Краматорському напрямку загарбники атакували чотири рази біля Григорівки та Часового Яру;
  • дев’ять атак російські армійці провели на Торецькому напрямку, бої тривали біля Торецька, Неліпівки та Щербинівки. Більшість атак були спрямовані на сам Торецьк;
  • на Покровському напрямку ЗСУ вдалося зупинити 40 штурмів російських окупантів біля населених пунктів Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Красний Яр, Даченське, Жовте, Чумацьке та Новий Труд.
  • на Курахівському напрямку Сили оборони України відбили 67 російських атак, вони відбулися в районах населених пунктів Берестки, Старі Терни, Сонцівка, Новодмитрівка, Зоря, Курахове, Дальне, Катеринівка, Антонівка та Ганівка;
  • на Времівському напрямку триває російська активізація, загарбники провели 30 штурмів позицій українських оборонців.

Нагадаємо, 3 грудня російські військові з дрона атакували селище Котлине, що у Покровській громаді. Через цей удар загинула одна цивільна людина, поранень зазнала ще одна. Також у Котлиному постраждав автомобіль.


Завантажити ще...