Снаряд
Фото: Валентин Спринчак

Двоє мирних мешканців села Березівське на окупованій Луганщині загинули внаслідок обстрілу. 

Про це повідомляє самоназване “представництво ЛНР у СЦКК”.

За даними бойовиків, в автомобіль, в якому знаходилися двоє людей, потрапив снаряд протитанкового ракетного комплексу. Окупанти звинуватили у цьому ЗСУ.

Водночас у штабі ООС інформацію поки що не коментують. Наразі інформацію про це має перевірити Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ. Інформацію від спостерігачів можна очікувати лише через кілька днів.

Про загиблих мирних мешканців в цивільному авто напередодні заявляли і на окупованій Донеччині. Там під обстріл потрапили троє людей. Ніхто не вижив. 

Додамо, українське військове командування неодноразово заявляло, що не обстрілює цивільні об’єкти та житлові масиви тимчасового окупованих територій Донбасу.

Обстріли по цивільних

17 лютого бойовики обстріляли Станицю Луганську. Снаряд влучив в будівлю дитячого садочка. В цей момент там перебували діти. Троє людей отримали легкі контузії. Пізно ввечері снаряд влучив у житловий будинок і зачепив газопровід.

Під вогонь потрапило смт Врубівка на Луганщині. Снаряди впали на територію ліцею, в господарську будівлю та приватний будинок.

Вранці 17 лютого бойовики обстріляли Мар’їнку. Керівник Гуманітарної місії “Проліска” Євген Каплін повідомив, що множинні осколкові поранення отримала 65-річна жінка, яка стояла на автобусній зупинці поряд зі школою.

18 лютого на Донбасі були поранені двоє рятувальників. Вони потрапили під вогонь, коли допомагали місцевим. Про стан їхнього здоров’я не повідомляють.

Вдень 19 лютого бойовики обстріляли пожежну частину у Щасті.

В цей же день іноземні журналісти, голова МВС та нардепи потрапили під обстріл біля Новолуганського.

Під обстріли потрапила школа-інтернат в Мар’їнці, в селі Побєда зруйновані 4 будинки. В Залізному снаряди поцілили в 1 будинок, пошкодило вікна, дах та одну з кімнат.

Через обстріли закрили КПВВ “Щастя”. Там не пропускають навіть гуманітарні вантажі. 18 лютого на цьому КПВВ обстріляли гуманітарний конвой.

Читайте також:


Завантажити ще...