Підтримати
Російька військова вбита під Покровськом
Поранена російька військова поряд з іншим окупантом. Фото: 47-ма ОМБр

Українські військові показали відеодокази участі російської військової у штурмі на Покровському напрямку. 

 

Про це повідомили у пресслужбі роти ударних БПЛА 47-ї ОМБр, що боронить Покровський напрямок.

Бійці роти ударних БПЛА 47-ї бригади опублікували відео, на якому вперше зафіксована участь російської військовослужбовиці у штурмових діях на Покровському напрямку.

На відео, записаному українськими військовими з безпілотника-розвідника, видно, як по російській військовій ЗСУ успішно завдають удару за допомогою FPV-дрона. Бійці стверджують, що цю жінку окупанти завербували у в’язниці, а також що на Покровському напрямку участь російських засуджених жінок у штурмах трапляється поодиноко. 

Під Покровськом російька військова
Російська військовослужбовиця під час штурму. Фото: 47-ма ОМБр
Російькі військові жінки штурмують під Покровськом
Удар по російській військовослужбовиці (виділена червоним). Фото: 47-ма ОМБр

Перший удар безпілотником, як видно на відео, поранив загарбницю, після чого інший окупант почав надавати їй медичну допомогу. Коли українські військові запустили другий FPV-дрон по російському армійцю, він намагався втекти, однак не встиг. БПЛА розірвався поряд із загарбниками, що призвело до загибелі обох, додають у ЗСУ.

Російька військова вбита під Покровськом
Поранена російська військова поряд з іншим окупантом. Фото: 47-ма ОМБр
ЗСУ ліквідували російьку військову
Окупант намагається втекти від другого дрону. Фото: 47-ма ОМБр
Вибух дрона вбив двох окупантів на Покрвоському напрямку
Вибух другого дрона. Фото: 47-ма ОМБр

Також там стверджують, що російська військовослужбовиця мала гарне спорядження та пройшла якісне навчання. Конкретну дату, коли відбулася описана подія, не називають.

Що відомо про участь російських жінок у штурмових діях в Україні

Російські опозиційні медіа почали повідомляти про вербування засуджених жінок до російської армії ще у жовтні 2023-го, однак до літа 2024-го доказів їхньої участі у війні (окрім служби медиками) не з’являлося.

Наприкінці червня 2024-го в анонімних телеграм-каналах почала поширюватися інформація про те, що загарбники кидають жінок на штурми українських позицій цілими відділеннями.

Згодом один із бійців батальйону “Айдар”, що поширював дані про масову участь жінок у штурмах, їх спростував

30 червня телеканал “Київ” видав у ефір відео, де бійці ЗСУ беруть у полон російську військовослужбовицю. Вона стверджувала, що була медиком.

Нагадаємо, Нідерланди офіційно дозволили експорт винищувачів F-16 до України. Перший винищувач повинен прибути “найближчим часом”.


Завантажити ще...