Під час “великоднього перемир’я” через російські удари поранень зазнали четверо. Упродовж минулої доби окупанти атакували Донецьку область понад тисячу разів — це найменша кількість обстрілів від початку квітня 2025-го.
За минулу добу правоохоронці зафіксували вогонь загарбників у п’яти населених пунктах області. Зокрема, росіяни били по Торецьку, Новоекономічному, Володимирівці, Гришиному та Зорі.
Усього війська країни агресорки обстрілювали житлові квартали та лінію фронту Донеччини 1 066 разів. Скільки об’єктів інфраструктури постраждали — правоохоронці не уточнюють.
Однак поблизу Зорі Іллінівської громади росіяни поцілили FPV-дроном по автомобілю — поранили двох цивільних. А у Покровському районі також двоє людей дістали поранень — у Новоекономічному та Гришиному.
Тим часом о 2:00 окупаційні війська обстріляли Костянтинівку та Іванопілля — пошкодили щонайменше три домівки.
Крім того, правоохоронцям стало відомо про загиблого у Сіверську — це сталося ще під час обстрілу міста 19 квітня, напередодні Великодня.
Як звітують в ОВА, за минулу добу з лінії фронту змогли евакуювати 19 людей, у тому числі одну дитину.
На Лиманському напрямку росіяни атакували 12 разів, пишуть у Генштабі. Зокрема, намагалися вклинитися в українську оборону поблизу Надії, Мирного, Греківки, Катеринівки, Нового та Ямполівки.
На Сіверському напрямку окупанти тричі намагалися просунутися у районі Білогорівки та Івано-Дар’ївки. А на Краматорському напрямку загарбники п’ять разів атакували в районі Часового Яру, у бік Ступочок та Білої Гори.
Крім того, на Торецькому напрямку окупаційні війська десять разів атакували поблизу Дружби, Торецька та Леонідівки.
Водночас на Покровському відтинку Сили оборони відбили 39 штурмів в районах Сухої Балки, Миролюбівки, Єлизаветівки, Лисівки, Котлиного, Удачного, Новоолександрівки, Успенівки, Преображенки, Андріївки та Розливу.
На Новопавлівському напрямку війська країни агресорки протягом минулої доби п’ять разів атакували у районі Костянтинополя, Скудного та в бік Одрадного.
Нагадаємо, російські війська за добу 20 квітня майже 3 тисячі разів порушили оголошене їхнім лідером Путіним “великоднє перемир’я”. На різних відтинках фронту відбулося не менш як 96 штурмів.