Лід скував вулиці міст регіону. Через необережне падіння можна серйозно травмуватися. В якому стані дороги та тротуари в Бахмуті, скільки людей від початку року вже постраждали від ожеледиці та як не стати жертвою морозної погоди — розбиралися наші журналісти.
Нещодавно на зміну морозам на Донеччині прийшла короткочасна відлига, але вже скоро тала вода замерзла й перетворилася на небезпечний гладкий лід. На проїжджій частині з цим впорались, а от тротуари багато де залишаються непосипаними. У Бахмутському комбінаті комунальних підприємств визнають: працівників у цю “гарячу” пору не вистачає.
“Тротуари посипаються тільки ті, які закріплені за комбінатом. За нами закріплене не все місто, в першу чергу це парки та сквери. На кожну ділянку, закріплену за комбінатом, людей не вистачає. Ми кожного місяця, майже кожен тиждень даємо оголошення, щоб люди йшли до нас працювати”, — розповідає в коментарі Вільному радіо начальник Бахмутського комбінату комунальних підприємств Іван Войтенко.
За такої ожеледиці легко послизнутися, впасти й травмуватись. Через це лід на тротуарах додає роботи не лише комунальникам, а й лікарям.
“З початку нового року за допомогою звернулися близько 120 осіб саме внаслідок падіння на льоду”, — коментує завідувач травматологічного відділення Бахмутської багатопрофільної лікарні Дмитро Бондар.
Але лід є небезпечним не тільки на вулицях, а й на водоймах. Багато людей під час морозів виходять на лід: хто на зимову риболовлю, хто покататися на ковзанах, а хто просто з цікавості. Аби після такого “морозного” відпочинку повернутися додому цілим та неушкодженим, треба знати правила безпеки на льоду. Їх Вільному радіо розповіла провідна інспекторка відділу організації профілактичної роботи Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Юлія Олійник:
Нагадаємо, журналісти Вільного радіо також зібрали рекомендації як вберегтися від бурульок. У матеріалі є й поради кому скаржитись, якщо ви або ваше авто постраждали в негоду.
Читайте також: