Серед загиблих внаслідок ракетного обстрілу 1 липня у Сергіївці Одеської області була й суддя Слов’янського суду та її мати, яка також була суддею.
Про це повідомляє пресслужба Слов’янського міськрайонного суду.
“Внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації, а саме ракетного обстрілу смт Сергіївка Білгород-Дністровського району на Одещині 01.07.2022 року, загинули суддя – пенсіонер Ільяшевич Марія Аврамівна та суддя Слов’янського міськрайонного суду Донецької області Ільяшевич Ольга Віталіївна”, — йдеться у повідомленні.
За даними колективу Донецького апеляційного суду, в Ольги Ільяшевич залишився син Андрій.
Ольга Ільяшевич в останні роки працювала у Слов’янському міськрайонному суді суддею-спікеркою.
Вночі 1 липня російські загарбники вдарили по селищу Сергіївка, що на Одещині. Своїми цілями окупанти обрали житлові будинки та базу відпочинку. За останніми даними, обстрілу не пережив щонайменше 21 мирний житель, серед яких є дитина. Ще мінімум 39 людей поранені.
Читайте також: