Підтримати
Реклама
Зображення до посту Платна парковка Львів: як оплатити паркінг у Львові
Ілюстративне фото: Pexel

При перших відвідинах неймовірно чарівного міста Лева всі заворожені його принадами. Зокрема, міксом духу Східної та Центральної Європи, що відображаються у будівлях та історичних пам’ятках. Тому можна майже не помітити машини. Але у населеному пункті їх багато і місто має низку платних парковок. Цей нюанс потрібно врахувати, якщо ви з туристичною або робочою метою сюди навідаєтеся.

Платна парковка Львів

Львівська міська територіальна громада налічує п’ять паркувальних зон. Вони за ціновою політикою за годину виглядають так:

  • Перший блок у районі вулиці Вавілова та Вернісажу – 30 грн.
  • Перший блок у інших місцях – 20 грн.
  • Другий блок – 15 грн.
  • Третій блок – 10 грн.
  • Четвертий блок – 5 грн.
  • П’ятий блок (саме для туристичного автомобільного транспорту) – 80 грн.

Сплачуючи встановлені суми водій автоматично укладає так звані товарні відносини з власником паркомісця. Можна бути впевненим, що автівка на платній парковці є захищеною, з нею нічого не може відбутися. Також можна не боятися, що транспортний засіб евакуюють. Бо платне місце зупинки є законним. Ну і ще одна вигода від цього, яка комусь здається банальною, але – залишена на стоянці машина розвантажує трафік на шляхах та полегшує роботу комунальників.

Як оплатити паркінг у Львові

Найоперативніший спосіб оплати паркування у Львові – сайт Easypay. Одразу після того, як авто зупинилося у межах відповідної розмітки, заглушений мотор, а кермувальник відстібнув пасок безпеки, він бере телефон з увімкненим мобільним інтернетом і заходить на сайт платіжного сервісу. Його меню досить просте і зрозуміле.

Покрокові дії:

  • Шукайте у каталозі послуг пункт «Авто».
  • Переходьте до розділу «Оплата за паркування у Львові» – https://easypay.ua/ua/catalog/services/parking/payment-for-parking-lviv
  • На новій сторінці завантажується меню з трьома рядками – «Паркувальний майданчик», тривалість (скільки автівка стоятиме на місці, проміжок у хвилинах), номер ТЗ.
  • Рядок з «Паркувальним майданчиком» містить випадаючий список з назвами вулиць. Його можна гортати, або власноруч ввести потрібний топонім.
  • Для внесення паркувального збору вказується стандартний набір інформації з банківської картки – строк її дії, повний номер та код CVV (знаходиться на звороті).
  • Перевірка введеної інформації обов’язкова перед підтвердженням транзакції. Особливу увагу приділить правильності назви вулиці, де розташовується паркувальний майданчик.
  • Збережіть чек. Він буде доказом того, що платіж дійсно проведено.

Доречі, поки машина запаркована, а ви ходите у справах, можна одним «ударом» вирішити нагальні життєві питання. До прикладу – сплатити за інтернет, якщо підходять строки, поповнити мобільний рахунок чи перевести гроші з картки на картку. У цьому теж допоможе Easypay.

Платіжний сервіс має свою велику сітку стаціонарних терміналів. Їх кількість близька до 20 тисяч. Для пошуків найближчого не буде потрібно блукати. Спочатку знайдіть інтерактивну мапу. Оберіть Львів та побачте відмітки з цифрами. Вони означають кількість устаткування у певному районі. Дійти до потрібної адреси теж можна завдяки цій же мапі.

Розрахунки через спеціалізовані онлайн-системи – сьогодні панацея. Вони економлять час, нерви та зусилля. Адже офіційний сайт або той же термінал – величезний збірник з усіма сферами, які потребують грошової підтримки. Купівля ваучерів на поповнення, біганина на пошту для проведення переказів, черги у банках чи в установах надавачів профільних послуг тепер у минулому. Все вирішують обізнаність та мобільність зі смартфоном чи комп’ютером. Тому користуйтеся Easypay самі і поділіться цим лайфхаком з близькими. Життя зміниться докорінно. Та тільки в приємний бік.


Завантажити ще...