В минулу п’ятницю чоловік збив двох пішоходів та намагався втекти з країни, але не вдалось. Його наздогнали поліцейські.
Аварія трапилась на Дніпропетровській трасі біля Покровська. Це було 14 грудня. Автомобіль збив двох пішоходів і втік. Пішоходи померли на місці. Чоловік одразу намагався позбутися автомобіля та поїхати з країни. Про це повідомили Вільному радіо правоохоронці Донецької області.
“Виявилось, що він повертався з розваг додому, був напідпитку. Звичайно швидкість була перевищена, у темряві він не побачив двох пішоходів збив та поїхав. Далі він намагався приховати ДТП, та сховав автомобіль в іншому населеному пункті”, — розповіла Вільному радіо речник поліції Донеччини Іванна Ященко.
Але правоохоронці знайшли автомобіль одразу, а після – виявили і зловмисника. Іванна Ященко зазначила, що це вже не перша ДТП цього водія.
“Рік тому він вже притягувався до відповідальності за ДТП, де також були травмовані люди, але, на щастя, не сильно. Тоді він керував транспортним засобом без водійського посвідчення”, — додала Ященко.
Зазначимо, водій – не громадянин України, живе тут законно.
Наразі чоловіку інкримінується “Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, яка привела до загибелі двох та більше людей”, що передбачає до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, нещодавно в ДТП в Бахмуті сильно постраждав неповнолітній. Через отримані травми він впав в кому та на гелікоптері його транспортували в Харківську лікарню.