Зображення до посту Пожежа після обстрілів на Луганській ТЕС загасла, — рятувальники
Фото: з відкритих джерел

22 лютого російські найманці обстріляли Луганську теплоелектростанцію, внаслідок чого загорілися трансформатори. Вони горіли кілька годин, але згодом загасли самі по собі.

 

Про це журналістам Вільного радіо розповів речник ДСНС у Луганській області Андрій Кравченко.

“Їх (трансформатори, — ред.) не гасили. Вони самі по собі вигоріли. Це було близько 9-ї вечора”, — каже Андрій Кравченко.

Він зазначив, що бійців пожежно-рятувальної служби на гасінні пожежі не було.

“Наші бійці не залучалися до гасіння цієї пожежі, адже були артилерійські обстріли”, — розповідає Кравченко.

В коментарі журналістам Вільного радіо голова Станично-Луганської військово-цивільної адміністрації Альберт Зінченко розповів: коли почалася пожежа, у громаді були перебої зі світлом. Але вже ввечері селища перепідключили на іншу лінію.

Нагадаємо, 21 лютого зупинили постачання електроенергії на Луганській ТЕС, яка знаходиться у Щасті. Все через численні обстріли окупантів, які пошкодили розподільну підстанцію. 

Наступного дня електропостачання відновили, але бойовики знову обстріляли ТЕС. Цього разу снаряд влучив в один із трансформаторів, який зайнявся і горів кілька годин. Вогонь перекинувся на сусідні трансформатори.

Читайте також:


Завантажити ще...