Підтримайте Вільне Радіо
Раніше судимого жителя Костянтинівки, який нібито налагодив збут наркотиків на прифронтовій території Донецької області, затримали правоохоронці. Вони стверджують, що у підозрюваного вилучили психотропів на понад вісім мільйонів гривень.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Донеччини.
Слідство пише, що фігурант справи після загострення ситуації у Костянтинівці виїхав до Дніпра, де отримував PVP та амфетамін оптовими партіями за допомогою поштових сервісів. Далі він нібито фасував наркотики та “великими обсягами” відвозив на Донеччину, аби продати.
Чоловіка затримали у Краматорську, коли той намагався продати ці наркотики. У нього вдома вилучили близько чотирьох кілограмів психотропних речовин. У поліції уточнюють, що на “чорному ринку” вартість цієї партії переважає вісім мільйонів гривень.
Фігуранту справи оголосили про підозру за ч. 3 ст. 307 ККУ, тобто за незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин. Суду чоловік чекатиме під вартою без права на внесення застави. Максимальне покарання за цією статтею — 12 років в’язниці з конфіскацією майна.
Нагадаємо, колишнього українського суддю Ігоря В., уродженця Костянтинівки Донецької області, визнали винним у державній зраді та порушенні законів і звичаїв війни. Він перейшов на бік окупаційної влади та брав участь у депортаціях українців з анексованого Криму. Чоловік отримав 12 років ув’язнення заочно.