Евакуація. Вільне радіо
Волонтер ГО "Схід SOS" під час евакуації цивільних Торецької громади. 25 червня 2024-го. Ілюстративне фото: ВІльне радіо

Однак це рішення повинні підтримати на загальнонаціональному рівні, в Координаційному штабі питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

 

Про це повідомили у пресслужбі Донецької ОВА.

У Донецькій ОВА пропонують поширити примусову евакуацію дітей на такі населені пункти регіону:

  • селище Дробишеве (Лиманська громада);
  • село Нова Полтавка (Іллінівська громада);
  • село Новооленівка (Іллінівська громада);
  • село Олександропіль (Іллінівська громада);
  • село Романівка (Іллінівська громада).

Про відповідне рішення оголосили сьогодні, 25 червня, після засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС. Далі ці пропозиції вирішать до Координаційного штабу  питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану, який працює на загальнонаціональному рівні та дає дозволи на примусову евакуацію.

Під час примусової евакуації дітей, нагадуємо, їх повинен буде супроводжувати як мінімум один з батьків або той, хто офіційно їх заміняє.

Окрім цього, в Донецькій ОВА також шукали способи посилити евакуацію з Торецької громади. Там вона активізувалася після російських успіхів біля селища Шуми. З 22 червня, додав очільник ДонОВА 24 червня ввечері, саме місто Торецьк вже покинули як мінімум 500 цивільних.

Дітей у Торецьку не залишилося, додав у коментарі для Вільного радіо очільник Торецької МВА Василь Чинчик.

“Щодня ворог обстрілює Торецьку громаду з усіх видів озброєнь, у тому числі використовує авіабомби та безпілотники, знаходитись тут вкрай небезпечно”, — додали в обласній адміністрації.

Нагадаємо, під час евакуації з Торецька під російський обстріл потрапив евакуаційний автобус. Наслідки удару досі встановлюються.

 


Завантажити ще...