Рівно місяць тому Росія почала відкриту війну проти України, намагається захопити міста та вбиває мирних жителів. Але за цей місяць окупанти так і не досягли своєї мети. Ми розкажемо про 7 супергероїв, які просто зараз допомагають боронити суверенітет України та наближають її до перемоги.
Боєць ЗСУ, Нацгвардії, тероборони чи іншого формування постійно перебуває на службі, на захисті держави. В нього немає робочих годин, перерви або вихідних. Щохвилини він готовий відбити атаку російських загарбників.
Фото: Фонд “Повернись живим”
Військовий збиває ракети, які окупанти випускають в бік мирних, літаки, які бомблять цивільні об’єкти, чи гелікоптери з десантниками-окупантами, які летять захоплювати території. Потопляє кораблі, які з моря гатять по українських містах.
Він разом з побратимами відбиває окупантів подалі від міст, щоб захистити мирне населення. І готовий віддати своє життя за Україну.
Від атак російських окупантів горять поля, нафтобази, житлові будинки, адміністративні центри. Снаряди перетворюють цілі квартали на руїни.
Фото: ДСНС України
На допомогу жителям приходить рятувальник. Він гасить пожежу, щоб вона не забрала життя людей і не поширилась далі. Рятувальник, ризикуючи своїм життям, пробирається у зруйновані будинки, де в будь-який момент може статися обвал, щоб витягти з-під тонн бетону людей та їхніх тваринок. На таких спецопераціях рятувальник проводить години й дні.
Суперегрой заїжджає у міста, де буквально лютує пекло, щоб забрати людей з-під обстрілів. Він супроводжує їх десятки кілометрів під атаками росіян. І знає, що може потрапити в полон навіть без зброї в руках.
Поліцейський захищає права громадян, виїжджає на виклики — як і в мирний час, він ловить злочинців.
Фото: Національна поліція України
Правоохоронець оглядає документи громадян і їхні машини. Уважно все перевіряє, щоб не пропустити диверсантів. Тих, хто може нашкодити цивільним, розставляючи мітки на об’єктах, які хочуть знищити росіяни, або передає інформацію про пересування українських захисників.
Поліцейський разом з військовими знищує російські танки та бронетехніку, якою окупант гатить по цивільних. Він затримує і супроводжує полонених росіян, які вторглися зі зброєю в Україну.
Лікар, медбрат чи медсестра піклуються про постраждалих від російської агресії: допомагають тим, хто потрапив під завал, дістають осколки снарядів та кулі, які випустили росіяни, оперують поранених захисників.
Фото: Рixabay
А оперувати доводиться не завжди в комфортних умовах. Буває, що в операційній вибито вікно, а скло лежить прямо на підлозі. А в осаджених містах медики рятують життя у підвалах лікарень.
Також лікар надає психологічну допомогу людям, які втекли від обстрілів і не можуть впоратися зі стресом.
Волонтер віддає весь свій час, сили та гроші, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Він “кидає клич” по соцмережах, друзях і знайомих, щоб знайти гроші на форму, бронежилет, каску чи тепловізор, які дуже потрібні захисникам на фронті. Шукає автомобіль, на якому військовослужбовцям легше бути виконувати свою справу.
Фото: Фонд “Повернись живим”
Волонтер збирає харчі та віддає їх цивільним, які тижнями ховаються від російських снарядів у підвалах або залишилися без житла. І нерідко таку допомогу він везе на своїй неброньованій машині просто у пекло — в міста, де не вщухають бої.
Під час та після робочого дня на моніторі IT-шника пробігають багато незрозумілих цифр і слів — коди, якими він атакує російські держструктури, банки та пропагандистські видання.
Фото: depositphotos
Він поширює правду про те, що насправді коїться в Україні. Показує росіянам, що “спецоперація”, яку затіяло їхнє керівництво, — це захоплення сусідньої країни, війна, через яку гинуть сотні мирних людей. Отже, IT-фахівець — це теж воїн, який допомагає перемагати в інформаційній війні.
Зарплата працівника IT-сфери — одна з найвищих по країні. А чим більша зарплата, тим більше працівник сплачує податків, які підтримують економіку України. З цих грошей мирним жителям виплачують матеріальну допомогу, а захисникам купують техніку, одяг та сучасне озброєння, яке допомагає подолати окупантів.
Посадовець, залучений до військових перемовин, проводить години й навіть дні в розмовах з представниками країни-агресорки, щоб люди з Маріуполя, Авдіївки, Рубіжного, Сум та інших “гарячих точок” могли виїхати у безпечніші місця.
Фото: depositphotos
Дипломат намагається домовитись, щоб росіяни припинили стріляти по мирних жителях, “дістає” українських супергероїв із полону в обмін на полонених росіян.
А головна мрія і мета дипломата — переконати агресора зупинити вбивства в Україні.
Читайте також: