Армія країни-агресорки оновила напрямок основних зусиль на Лиманському напрямку та тепер намагається зайняти ключові висоти на цій ділянці фронту. Тепер росіяни спрямовують атаки у бік Нового, Ямполівки та Новомихайлівки.
Про це в ефірі “Суспільне. Студія” розповів командир роти ударних БПЛА “Фаворит” Денис Перч на псевдо “Кореєць”.
“Вони намагаються опанувати всі висоти, які тут найближчі до лінії зіткнення. Рухаються безпосередньо в напрямку висот. Це досить прямолінійні дії, їх зчитує командування і дає накази щодо контрударів та вдалої оборони”, — розповів командир роти ударних БПЛА Денис “Кореєць” Перч.
Він стверджує, що для українських сил ці плани не стали несподіванкою: ЗСУ вдалося відбити всі російські штурми та не втратити позицій. Тактика загарбників на півночі Донеччини залишається незмінною, адже вони надалі застосовують малі штурмові групи у своїх спробах просуватися. Водночас техніку застосовують лиш поодиноко.
“Малими групами по одному, два, максимум три військовослужбовці пересувається від своїх передових тилових позицій до укриттів, що розташовані неподалік лінії зіткнення. Накопичившись, вже намагається штурмувати малими групами наші позиції. Ворог дуже рідко її (бронетехніку — ред.) застосовує, адже ми так само реагуємо на її появу на лінії фронту, біля лінії зіткнення”, — додав “Кореєць”.
Також на Лиманському напрямку українські оборонці фіксують російські “антидронові коридори” із сіток, якими армія країни-агресорки намагається захистити дороги. Однак наразі масштаб застосування таких конструкцій біля Лимана, вважає військовий, значно менший, ніж поблизу Часового Яру.
“Поодинокі випадки є. Більш “дрононебезпечні місця” вони закривають такими укриттями, і тим самим не дають нас пробитись до цілі. На кожну дію є протидія. Щось придумуємо”, — запевнив Денис Перч.
Нагадаємо, США могли “поставити на паузу” всю військову допомогу Україні, аби переконатися, що “вона сприяє вирішенню” війни. Адміністрація нового президента Дональда Трампа ще не виділяла нових пакетів допомоги для України, однак ЗСУ поступово отримують виділені при Байдені ресурси.