Підтримати
розважальний центр Перемога в Бахмуті
Фото: Олександр Сотников

Віддавати планують зокрема гроші від оплати доставки страв.


Про це журналістам Вільного радіо розповіла директорка бахмутського культурно-розважального центру “Победа” Вікторія Лещінер.

За її словами центр відпочинку віддає частину прибутку на медичне обладнання, яке передаватимуть бахмутським лікарням. 

“Так ми хочемо підтримати наші лікарні, наших лікарів. Зараз же пік, важко лікарням, медикам і людям. Зараз і смертність велика, і кількість хворих величезна”, — розповідає Вікторія Лещінер.

Розважальний центр поставив собі мету — придбати кисневі концентратори, балони та медичні матраци. Але поки, за гроші, які вони віддаватимуть лікарням, медики куплятимуть те, що їм найбільше потрібно.

Вікторія Лещінер
Вікторія Лещінер/ Фото: Facebook


Вікторія Лещінер запевняє, що цей збір коштів — це не піар, а приклад для інших підприємців, щоб вони також допомагали лікарням.

Журналісти Вільного радіо також поспілкувались з керівниками бахмутських лікарень, де лікують людей з COVID-19. Очільниця первинки каже, що якщо гроші надсилають без цільового призначення, то частіше витрачають на маски, захисний одяг, рукавички тощо.

“Ми витрачаємо на засоби індивідуального захисту, на матеріали для забору ПЛР-тестів, хоча зараз вже купуємо з грошей НСЗУ”, — розповідає головна лікарка Центру первинної медичної допомоги м. Бахмут Світлана Шабаліна.

Очільниця Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Світлана Мельникова зазначає, що коли підприємець або просто благодійник робить внесок, то часто вказує на що саме потрібно витратити.

Бахмутська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування
Бахмутська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. Фото: Вільне радіо


“Благодійні внески зазвичай надходять з конкретними вказівками. Нещодавно, наприклад, був внесок для реанімаційного відділення. Тобто ці кошти будуть направлені на реанімаційне відділення. Це може бути і медичний кисень, і маски кисневі з клапаном, і кисневі балони портативні, і вірусно-бактеріальні фільтри. Витрачаємо враховуючи потреби”, — зазначає Світлана Мельникова.

Як зазначає очільниця бахмутської “первинки”, зараз підприємці стали менше робити внесків, ніж раніше.

“Я не можу сказати, що в цьому році підтримка велика є. В тому році звісно було багато, коли і засобів індивідуального захисту не вистачало, то бізнес, звісно, нам допомагав”, — каже Світлана Шабаліна.

Її колега з БЛІЛ Світлана Мельникова каже, що зараз крім підприємців допомагають благодійники або виділяють кошти з місцевого бюджету. Наприклад, вчора ми писали, що Міжнародний Комітет Червоного Хреста привіз для Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування 10 кисневих концентраторів.

Читайте також:

 


Завантажити ще...