За минулу добу, 1 квітня, окупанти 18 разів порушили режим припинення вогню. До того ж 5 разів застосовували озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.
Так, за даними ЗСУ, бойовики обстріляли позиції поблизу Пісків, Авдіївки, Новотроїцького, Лебединського. Також під вогонь потрапили опорні пункти в районах населених пунктів Кримське, Новолуганське, Золоте-4, Зайцеве, хутір Вільний та Новотошківське.
Проти ЗСУ окупанти використали міномети калібрів 82 та 120 мм, автоматичні станкові та ручні протитанкові гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.
Внаслідок обстрілів троє військових ЗСУ отримали поранення.
Вогнем у відповідь українські військові знищили бойову машину піхоти російсько-окупаційних військ. За даними розвідки, бойовики втратили 2 своїх бійців, а ще 6 потрапили в госпіталь.
Від початку поточної доби під обстріл із мінометів калібрів 120 та 82 мм потрапили бійці ЗСУ, які знаходяться на позиціях біля смт Верхньоторецьке. Бійці ЗСУ встигли зайти в укриття на своїх позиціях. Поранених серед них немає.
Читайте також:
В Україні почався весняний військовий призов
У військовому госпіталі в Часів Ярі проголосували 97% виборців
На Донеччині розмістили білборди на честь загиблого полковника СБУ