Самбіст із Донецької області Владислав Руднєв здобув золоту медаль на світових змаганнях на Кіпрі
Владислав Руднєв на першій сходинці п'єдесталу. Фото: управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА

Самбіст Владислав Руднєв представляв Краматорську громаду на світових змаганнях, які проходили на Кіпрі. Додому спортсмен повернувся із золотою нагородою.

 

Про перемогу представника Донеччини повідомляють у пресслужбі управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Етап Кубка світу з боротьби самбо серед юнаків та дівчат, юніорів і юніорок, чоловіків та жінок проходив з 15 по 21 лютого в кіпрському місті Лімасол. Змагання об’єднали близько трьохсот спортсменів і спортсменок із 12 країн світу, з-поміж яких — Україна, Вірменія, Греція, Франція та Сербія.

Владислав Руднєв на турнірі представляв Краматорську громаду. Спортсмен виступав у чоловічій ваговій категорії 79 кг у бойовому розділі самбо та виборов золоту медаль, здолавши всіх суперників.

Спортсмен з Донецької області переміг на світових змаганнях із самбо
Самбіст із Донецької області Владислав Руднєв. Фото: Facebook/Vlad Rudniev

Владислав має звання заслуженого майстра спорту України, а також титули чемпіону світу 2018-2021 років та чемпіону Європи 2018, 2019 та 2021 років.

Загалом, зазначають в обласному управлінні, на цих змаганнях збірна України відзначилася 41 золотою медаллю та двома срібними. Дорослі спортсмени поповнили скарбничку 21 нагородами, юнаки й дівчата — 12, а юніори та юніорки здобули 10 медалей.

Нагадаємо, цього ж місяця двоє дзюдоїстів із Бахмутської громади — В’ячеслав Паршин і Станіслав Сагір — здобули “срібло” та “бронзу” на змаганнях в Угорщині.


Завантажити ще...