Зображення до посту Став до лав ЗСУ після закінчення ліцею: згадаймо 20-річного Андрія Харківського з Торецька
Андрій Харківський загинув на Харківщині, фото: Торецька ВА

О 9 ранку в Україні — хвилина мовчання на честь полеглих у російсько-українській війні. Вільне радіо щодня вшановує пам’ять загиблих військових та цивільних, розповідаючи історії їхнього життя поіменно. 15 квітня згадаймо 20-річного жителя Торецька Андрія Харківського, який поліг у боях на Харківщині.

Про захисника розповіли у Торецькій міській військовій адміністрації.

Андрій Харківський жив у Торецьку. Навчався у місцевому професійному ліцеї та після завершення навчання — у січні 2022-го — вступив до лав Збройних сил України. Служив на посаді номера обслуги механізованого батальйону.

Тореччанин загинув 6 вересня 2022-го під час виконання бойового завдання біля Залізничного Чугуївського району на Харківщині.

З почестями оборонця поховали на Алеї Слави на Краснопільському кладовищі у Дніпрі.

З війни Андрія Харківського не дочекалася мати. Захиснику було 20 років.

Світла пам’ять.


Завантажити ще...